Подорож по ліцею

Навчальні кабінети підключено до мережі Інтернет. Робоче місце кожного вчителя облаштовано комп’ютером.

   Рівень забезпеченості комп’ютерною технікою у закладі високий – один комп’ютер на двох учнів.

На сучасному етапі ПОНЛІМ – це заклад нового типу, що має розвинену матеріально-технічну базу, традиції та здобутки.

   Навчальний корпус – це 19 класних кімнат, майстерня, читальний зал та бібліотека.

   Також заклад має умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами.  

   У відповідно до вимог МОН закладів освіти закладів освіти, хімії, географії, історії, біології, фізики, української мови, зарубіжної літератури, математики, трудового, два сучасні комп’ютерні класи та лінгафонну комп’ютерну лабораторію з вивчення іноземних мов «IDM преміум».

   Під час проведення досліджень використовується цифровий вимірювальний комплекс для вивчення природничо-математичних дисциплін «ЕinsteinTM». Спортивну залу обладнано тренажерами та необхідним спортивним обладнанням, встановлено дитячий тренажерний комплекс на спортивному майданчику.

   В освітньому процесі ліцею-інтернату використовується 68 комп’ютерів, 25 ноутбуків, 9 інтерактивних дошок, 12 мультимедійних проекторів, 8 телевізорів із комп’ютерами чи DVD-плеєрам

У складі ліцею діє музей-заповідник А.С.Макаренка, який разом із Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка є центром макаренкознавства України.

Територія закладу займає 14 га, на нині розміщено 9 будівель із господарськими приміщеннями та всіма комунікаціями (власний котель із тепломережами, глибина свердловини та водонапірна башта із водогонами, гаражі тощо), є фруктовий сад, навчально-дослідні ділянки та виробничий сектор) і тому багато час і зусиль колективу закладу спрямовано на підтримання цього господарства в хорошому стані.

Працівниками ліцею приділяють багато уваги естетичному вигляду навчального закладу.