Педагогічний колектив

Директор наукового ліцею-інтернату Шульга Валерій Іванович

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Кітченко Валентина Андріївна

Заступник директора з навчально-методичної роботи — Щербина Антоніна Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи Колісник Оксана Сергіївна

У закладі працює 29 педагогічних працівників. Поміж них один Заслужений учитель України, три кандидати наук, двоє з яких працює на умовах погодинної оплати праці, 10 вчителів ліцею мають вищу кваліфікаційну категорію, 11 – І категорію і 8 – другу. Педагогічне звання «Учитель-методист» мають 3 учителя, а «Старший учитель» і «Старший вихователь» – 11.

У освітньому процесі педагогічний колектив закладу використовує компетентнісний підхід у комплексі із особистісно-орієнтованими методиками, інтерактивними та новітніми інформаційними технологіями, укрупненим структуруванням навчального матеріалу, проектною технологією,  проблемним навчанням, рівневою диференціацією тощо, поєднуючи їх із традиційними формами діяльності. Розроблена стратегія розвитку ліцею  передбачає реалізацію комплексу науково-методичних, матеріально-технічних та управлінських проєктів за стратегічними напрямами діяльності.

Налагоджена тісна співпраця та укладено угоди у галузі організації наукової, навчально-дослідницької, навчально-експериментальної та пошукової діяльності  з Полтавською обласною Малою академією наук, ПНПУ імені В. Г. Короленка, НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», ПАНО імені М.В. Остроградського.

Освітня і навчально-методична діяльність педагогічного колективу у  2022/2023 навчальному році спрямована на виконання науково-методичної проблеми “Формування самоосвітньої компетентності учасників освітнього процесу”.

Станом на 01.09.2022 року у закладі вакантна посада психолога.

 

Учителі математики  Шульга Валентина Михайлівна, Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Наталія Валеріївна, Гривачевська Ірина Анатоліївна, Пуденко Марина Миколаївна
Учителі української мови та літератури  Кацалап Оксана Вікторівна, Пузир Яна Вікторівна
Учителі зарубіжної літератури  Щербина Антоніна Миколаївна, Григор’єва Світлана Олексіївна
Учителі англійської мови  Сапєгіна Юлія Олександрівна, Колісник Оксана Сергіївна
Учителі історії та правознавства  Сапєгін Сергій Васильович, Сапегіна Анна Юріївна
Учителі інформатики  Шульга Валентина Михайлівна, Загреба Наталія Валеріївна, Загреба Олександр Іванович
Учителі фізики  Шульга Валерій Іванович, Пуденко Марина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
Учитель біології  Пуденко Оксана Ростиславівна
Учителі географії  Кітченко Валентина Андріївна, Глухота Віталій Олександрович
Учитель хімії  Лоцько Михайло Іванович
Учитель музики та художньої культури  Поляшенко Віра Анатоліївна
Учитель фізичної культури  Брижак Людмила Іванівна
Учителі трудового навчання  Каращук Валентина Миколаївна, Загреба Олександр Іванович
 Учителі Захисту України  Сапегіна Анна Юріївна, Лоцько Михайло Іванович
Психолог
Педагог-організатор  Лоцько Михайло Іванович
Вихователі  Порохня Лариса Федорівна, Пивоваренко Наталія Володимирівна, Пуденко Ірина Кельдієрівна, Каращук Валентина Миколаївна, Поляшенко Віра Анатоліївна

Не порушуючи традицій

В рамках традиційних екскурсійних поїздок на День вчителя, наш колектив відвідав місто Горішні Плавні.

Похмура дощова погода не завадила отримати багато позитивних емоцій від музею Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, майданчику кар’єру та оглядової екскурсії по місту.

Також відвідали одне з найдавніших поселень в Україні село Келеберда, в якому розміщені Преображенська церква на кам’янистому мисі Дніпра, пам’ятник Тарасу Бульбі, граніт “Камінь Любові”.

 


Святкова поїздка

Напередодні професійного свята, колектив нашого закладу вирішив здійснити екскурсійну поїздку до міста Харкова. Саме там 6 жовтня 2018 року у екопарку Фельдмана відкрився «Бал хризантем». Понад сорок тисяч квіток цього виду прикрашали клумби та галявини. Особливо вабили погляд скульптури тварин та архітектурні композиції, оздоблені ними.

У цей день ми також відвідали парк розваг імені Горького, що є візитівкою міста. Гарна погода та чудова компанія  ̶  це все що було нам потрібно для відпочинку і налаштування до подальшої  продуктивної праці. Поїздка відбулася завдяки допомозі братів Бубликів і помічника нардепа Олефіренка А.М. Колектив ліцею дякує їм за такий чудовий подарунок.


Пізнаємо нове

Незабутні враження отримали працівники закладу від поїздки до міста Дніпро. 30 вересня напередодні відзначення Дня працівника освіти ми отримали море позитиву від спільної цікавої подорожі та набралися творчої наснаги для подальшої роботи.

Чудовий погожий день дав нам змогу сповна оцінити масштаби міста, помилуватися красотами набережної Дніпра, долучитися до історичної спадщини в історичному музеї імені Дмитра Яворницького, познайомитися із частинкою єврейської культури у центрі «Мінора», пізнати космос у Аерокосмічному центрі, поринути у спогади дитинства та юності у музеї ретро-автомобілів.

Колектив закладу щиро дякує ПП Єрмоленку Костянтину Миколайовичу за допомогу у здійсненні поїздки. Ми глибоко переконані в тому, що приємні спогади ще довго будуть зігрівати наші серця.

 


Відпочинок потрібен усім

Першого липня 2015 року педагогічний колектив Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка здійснив поїздку до Регіонального ландшафтного екопарку О. Фельдмана.   Екзотичний зоопарк, унікальні рослини та мальовничі пейзажі не залишили байдужими жодного з учасників екскурсії.  Надзвичайний острів живої природи подарував яскраві емоції та справив приємне враження.