Зовнішнє тестування

Інформація про національний мультипредметний тест в ⇒ ⇒ Презентації УЦОЯО

За матеріалами сайту “Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО)” www.testportal.gov.ua
Наказом Міністерства освіти і науки України від 20 березня 2023 року №318 урегулювано організацію та проведення національного мультипредметного тесту 2023 року. Відповідно до наказу укладання завдань до сертифікаційних робіт НМТ здійснюватиметься у формі тестів з української мови, математики, історії України, хімії фізики, біології та англійської мови (іспанської, німецької, французької). Кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести з трьох навчальних предметів: обов’язкових  української мови та математики (основний блок) і предмет на вибір (додатковий блок).

 

Тестування проходитиме у дві сесії:

основна: 05.06.2023 – 23.06.2023

додаткова: 11.07.2023 – 24.07.2023

 

Основний період реєстрації для участі в НМТ триватиме з 03.04.2023 до 03.05.2023.


ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2021 року

За результатами ЗНО серед усіх шкіл Полтавської області, наш заклад цьогоріч посідає 3 місце. У “Рейтингу шкіл України 2021 року” школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО.  Детальніше…


Пам’ятка для батьків 

Дівчата та хлопці, визначаючись із планами на майбутнє і готуючись до ЗНО, сподіваються на підтримку батьків. Причиною хвилювання можуть бути сумніви в знаннях та здібностях, стрес через незнайому ситуацію або відповідальність перед батьками і ліцеєм. Тому дуже важливо усвідомити, що іспит – це не випробування, а можливість виявити себе і набути досвіду.

Тож у пригоді стануть слушні поради психологів та фахівців Український центр оцінювання якості освіти  за покликанням читайте у статті.

Також до вашої уваги відеоматеріали, розміщені на YouTube-каналі Українського центру, із яких ви дізнаєтеся, як відбувається ЗНО, отримаєте поради експертів щодо особливостей виконання завдань демонстраційних варіантів сертифікаційних робіт з української мови/української мови і літератури, математики тощо.