Абітурієнтам

Вступна кампанія 2024 

Телефони для довідок: (067) 530-20-72, (066) 048-18-07 (Viber)

Реєстрація ➡➡➡ https://forms.gle/9gCbmBya3BBfHTsg9

Якісна освіта сьогодні – життєвий успіх завтра!

Саме таким кредо послуговується кожен учитель ліцею. Реалії сьогоднішньої війни на нашій рідній землі змушують укотре акцентувати увагу учнів на знаннях, вмінні комунікації, аргументації своєї думки, здатності мислити критично та креативно.

Навчання в стінах ліцею має вирішальне значення для успішного вступу учнів до вищих навчальних закладів та майбутньої кар’єри. Цінність навички спілкування не замінить жодний ґаджет та онлайн-навчання.

Ключовими перевагами якісного навчання в ліцеї є:

  • Глибокі знання: Учні отримують ґрунтовні знання з основних предметів. Вони дають їм міцну основу для подальшого навчання та розвитку.
  • Розвиток навичок: Ліцеїсти розвивають важливі навички мислення, спілкування та вирішення проблем. Ці навички є цінними для будь-якої омріяної професії.
  • Підготовка до університету: Життя у ліцеї є першим кроком до успішного навчання в університеті. Воно навчає учнів самостійності, критичному мисленню, пізнанню.
  • Можливості для кар’єри: Знання та навички наших випускників роблять їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.
  • Особистий розвиток: Учнівське самоврядування закладу дає можливість розвивати особисті якості здобувачів освіти такі, як самодисципліна, відповідальність та лідерство. Ці надбання допоможуть їм досягнути успіху в житті.

Не зволікай приєднуйся до дружньої ліцейної родини!

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів

Правила поведінки учнів у навчальному закладі

Положення про зовнішній вигляд учнів