Абітурієнтам

Вступна кампанія 2024

Заповніть анкету для того, щоб не пропустити День відкритих дверей і вступні випробування та вже зараз стати ближчими до нас. 

Телефони для довідок: (067) 530-20-72, (066) 048-18-07 (Viber)

Реєстрація ➡➡➡ https://forms.gle/9gCbmBya3BBfHTsg9
Вступні випробування включають в себе: написання диктанту та виконання тестових завдань.

Для успішного проходження випробувань пропонуємо вам  зразки тестів  та  біографію А.С.Макаренка .


Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів


Правила поведінки учнів у навчальному закладі

Положення про зовнішній вигляд учнів


ВІТАЄМО!

Якщо у вас є мрії (хоча вони є у кожного!) чи амбітні плани (і то добре, якщо вони є!), то, вірогідно,  ми зможемо допомогти їм здійснитися. Звичайно, якщо оберете для навчання наш заклад – Полтавський ліцей імені А.С. Макаренка, що надає повну загальну середню освіту і одночасно готує до науково-дослідницької діяльності.

ЧОМУ ВАРТО ВСТУПАТИ САМЕ ДО НАС?

ТОМУ, ЩО заклад має сучасну матеріально-технічну базу, співпрацює з полтавськими вищими навчальними закладами.  

ТОМУ, ЩО  за результатами ЗНО серед шкіл Полтавської області ліцей-інтернат  щороку посідає 5–6 місце. У 2020 році увійшов до ТОП-200 по ЗНО серед усіх навчальних закладів України із трьох предметів: математики – 82 місце (середній бал – найвищий у Полтавській області – 170,4), фізики (93 місце) та географії (152 місце).

ТОМУ, ЩО 100%  наших випускників вступають до закладів вищої освіти, із них близько 85% навчаються за державним замовленням у престижних університетах Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська та інших міст України і за кордоном – у Польщі, США та Словаччині.

ТОМУ, ЩО більше 20 років у закладі працює учнівське наукове  товариство «Потенціал»,  яке на Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства Малої академії наук України нагороджене дипломом II ступеня.

ТОМУ, ЩО у обласному рейтингу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  у 2021 році заклад посідає 4 місце (із 44 позицій).

ТОМУ, ЩО упродовж двох останніх років 10 ліцеїстів представляли Полтавську область на фінальному етапі цього конкурсу в Києві і 5 учнів стали переможцями, а один наш випускник став Президентським стипендіатом (для закладу – це вже п’ятий такий учень). У 2021 році троє наших ліцеїстів вибороли честь захищати честь Полтавщини на всеукраїнському рівні.

ТОМУ, ЩО маємо високу результативність участі у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

ТОМУ,  ЩО загалом, наші учні активно беруть участь і щороку отримують перемоги у понад 30 різноманітних міжнародних, всеукраїнських та обласних інтелектуальних і творчих конкурсах.

ТОМУ,  ЩО ми маємо двох лауреатів обласної стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка.

ТОМУ,  ЩО наші учні вивчають «Робототехніку» та STEM.

ТОМУ,  ЩО у закладі організовано польову археологічну школу «BARBARICUM» на базі Шишацької археологічної експедиції Інституту археології НАН України. Для юних археологів проводяться лекційні та практичні заняття з теоретичної, польової, експериментальної та підводної археології, до яких залучаються науковці та музейники Києва, Харкова, Полтави, Лубен, Миргорода та Шишак.

ТОМУ, ЩО ми активно представляємо Полтавську область на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях; за їх результатами маємо 25 учнівських наукових публікації, 11 співавторських учнівських та вчительських і 10 вчительських.

ОТ, такі результати – свідчення високого інтелектуального і рівня знань наших учнів, їх уміння проводити дослідження, робити висновки та узагальнення, продовжувати і правильно викладати свої думки, відстоювати позицію тощо.

ЯКЩО САМЕ ЦЕ ПОТРІБНО ДЛЯ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАС НА НАВЧАННЯ!