Дозвілля

З метою забезпечення вільного, творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, оволодіння додатковими знаннями, вміннями та навичками організації дозвілля вихованців у закладі було організовано роботу гуртків і спортивних секцій. Результати своєї роботи гуртківці представляли на обласних конкурсах і виставках, були активними учасниками та ініціаторами  різноманітних шкільних заходів.

Слід відзначити результативну роботу керівника гуртка «Мистецтво самозахисту» Ільченка В.М. та керівника хореографічного гуртка Троцької І.О., Їх вихованці неодноразово ставали переможцями різних регіональних турнірів із вільної боротьби та футболу. Неодноразово захищали честь закладу вихованці, не лише в межах області, а й на всеукраїнському і, навіть, міжнародному рівня. (Відкриті чемпіонати і фестивалі з черліденгу  міст Полтава, Харків, Дніпро). Учениця 6 класу Маслак Вікторія потрапила у збірну України з черліденгу від Полтавської області і вже отримала Кандидата у майстри спорту.

Звичайно всеукраїнський карантин вніс суттєві корективи і у виховну роботу, через що не були проведені належним чином ряд загальношкільних заходів. Скасовано проведення обласного фестивалю-конкурсу «Першоцвіт», військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), щорічні літні розкопки та роботу оздоровчого табору праці та відпочинку з цілодобовим перебуванням «Едельвейс».

Проте, у період дистанційного навчання класні керівники тісно співпрацювали з учнівськими колективами за допомогою онлайн-технологій, проводили бесіди, дискусії, виховні години, класні батьківські збори (ZOOM). Було також організовано онлайн-флешмоб «Привітай матусю» до Дня матері, відеопривітання «ПОНЛІМ вітає своїх учнів» до Міжнародного дня захисту дітей, флешмоб «Незабутні шкільні роки» – відеопрезентації випускників.