Освітній процес

Освіта є ключовим елементом національної безпеки держави, а людина – це найцінніший її актив. І ми сьогодні маємо перетворити освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина, а школа покликана вирішувати основне своє завдання: сформувати модель сучасного випускника, здатного до життя в складних умовах, що складаються в державі, бути конкурентоспроможним на ринку праці, мати життєво необхідні знання, уміння та навички.

   2021/2022 навчальний рік закінчили 179 учнів, серед яких із високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені Похвальними листами 17 учнів 5-8 та 10 класів, а саме:

 п’ятикласникиМартиненко Марія, Васько Олена

шестикласники – Сапєгіна Марія, Каблукова Вікторія, Паук Назар, Щербаненко Марія, Лось Роман, Тарасова Дарина, Пискун Марія, Шевченко Юлія, Халіулліна Єва

 семикласники – Сокирко Владислава, Тер-Варданян Даніїл, Вобла Анастасія, Шпак Мілана, 

 десятикласники –  Грек Анастасія, Голобородько Анна

  29 учнів 9-их класів одержали свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти звичайного зразка та 3 учнів 9-А класу Желейкіна Аліна, Пивоваренко Віолетта та Шевченко Анастасія отримали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти з відзнакою.

   Із 17 випускників 11 класу нагороджено медаллю «За високі досягнення у навчанні» 1 учень, а Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджено 2 випускники 2022 року.   Детальніше про медалістів

   Крім того, у кожному класі є багато учнів, які також виявляють бажання вчитися, старанність та наполегливість і мають достатній та високий рівень знань. Таких учнів в нашому закладі – 101.