Творчість

Х обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

   21 та 28 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся Х обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців закладів інтернатного типу. Цьогоріч учасники демонстрували своє вміння у номінаціях  паперова пластика, ліплення, природні матеріали та рукоділля.

Наші учениці на чолі з вчителем трудового навчання Каращук В.М. привезли з конкурсу п’ять призових місць, а саме: Нечай Д. (1 місце), Микитенко В., Швидка Д., Дзиґа О. (2 місця), Самойленко Д. (3 місце).


Обласний фестиваль-конкурс учнівської творчості «Першоцвіт»

   Участь команди ліцеїстів  в обласному фестивалі-конкурсі учнівської творчості «Першоцвіт», що проходив 17 квітня 2019 року на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, принесла небувалий успіх нашим конкурсантам. Із восьми учасників маємо сім призових місць. Надзвичайно приємний і той факт, що одна з учениць Святна Вікторія отримала Гран-прі у номінації «Вокал». Але не менш вагомими є здобутки і інших дітей. У номінації «Декламаторське мистецтво» перемогу здобули Туровська Юлія (І місце) та Драч Олександр (ІІ місце). У номінації «Вокал» диплом ІІ ступеня отримав дует у складі Вербич Лесі і Магері Катерини. У номінації «Хореографія» першою стала Маслак Вікторія. Друге місце у цій же номінації посів хореографічний колектив «Стимул» у складі Фоменко Альони, Желейкіної Ірини, Томків Ірини, Рибачик Анастасії, Івіної Єлизавети, Бакеєвої Поліни, Лазарєвої Яни, Самойленко Дарини, Пізняк Тетяни, Дзиги Олесі.

   Самовіддана праця, бажання творити прекрасне та години тренувань не були даремними. Але не слід забувати про тих хто був поруч з дітьми та щодня займався їх підготовкою до конкурсу. Тож ми дякуємо також  їх керівникам: Лоцьку М.І., Колісник О.С., Загребі Н.В. та Троцькій І.О.

    Бажаємо усім плідної роботи та результативної участі в обласних творчих конкурсах та змаганнях.

 


ІХ обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

   21 листопада у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради проходив ІХ обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій».

Завданням конкурсу є виявлення та підтримка талановитої молоді, вихованців закладів інтернатного типу, які займаються різними видами декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва. Кожного року виконання робіт урізноманітнюється, учасники використовують, як традиційні так і сучасні, техніки мистецтва.

Цього року участь у конкурсі взяли 5 учениць нашого закладу і всі вони стали переможцями, а саме:

 

Жабська Ірина (11-І) – І місце у номінації паперова пластика;

Колісник Анна (11-М) – І місце у номінації рукоділля;

Гезей Фаїна (11-М) – ІІ місце у номінації природні       матеріали;

Фоменко Діана (11-М) – ІІ місце у номінації рукоділля;

Дзиґа Олеся (10-М) – ІІІ місце у номінації ліплення.

 


VІІІ-й обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

28 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді був проведений VІІІ обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців інтернатних закладів Полтавської області участь у якому взяли 80 учнів з 22 закладів.
За досягнуті успіхи в конкурсі учні нашого закладу нагородженні дипломами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради:

Гура Любов (11-І) – І місце у номінації природні матеріали;
Жабська Ірина (10-І) – ІІ місце у номінації паперова пластика;
Свержевська Ольга (10-М) – ІІІ місце у номінації ліплення;
Потапук  Тетяна, Корчака Каріна (11-М) – ІІІ місце у номінації рукоділля.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РОДИННИЙ КОНКУРС «ДІДУХ»

   Цього року вихованці гуртка з декоративно-прикладного мистецтва під керівництвом Поляшенко Віри Анатоліївни вперше взяли участь в заочному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух», що проходить на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві. Це дуже клопітка, але така приємна і душевна робота, адже збереження українських традицій є основою національно-патріотичного виховання. А ми – українці маємо це усвідомлювати і примножувати.

 


VІ-й  обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

V-й  обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій»

Персональні виставки учнів нашого закладу