Спортивний зал

Матеріально-технічне забезпечення спортивного залу

Навчально-тренувальні і спеціалізовані приміщення

Спортивний зал оснащений спортивним обладнанням та інвентарем, загальною площею 210 м 2  (розміром 10×21м). За типом комбінований, розміщений на першому поверсі (згідно з ДБНВ 2.2–3–97 п. З.8.). В його розміщенні: методичний  кабінет, інвентарна кімната, роздягальня, душ.

Стаціонарно закріплені: щити баскетбольні, стійкі волейбольні, стінка «шведська», дві перекладини різної висоти, канат для лазіння, кільця гімнастичні, петлі туристичні для навісної переправи.

Обладнання, яке встановлюється: «гіперекспезія», навісна лава для пресу, навісні перекладини, гімнастичний бум, лави, гімнастичні матраци, стіл тенісний, тренажер «Орбітрек», лава під штангу, стійки для стрибків у висоту.

Спортивний інвентар: м’ячі футбольні, волейбольні, баскетбольні, для н/тенісу, флексболи, м’ячі набивні, м’ячі масажні, м’ячики для метання, м’ячики для ЗРВ, скакалки, гімнастичні палки, тренажер «Метелик» , набір гри «Городок», гантелі 2 і 3, 7,30 кг, гиря16 кг, гриф (штанга), набір «блинів» для штанги 5,10 кг, обручі гімнастичні, диски «Здоров’я», тренажер для кисті, батут, ліжі, набори шашок і шахів, нарди, набір ракеток для настільного тенісу, ракетки для бадмінтону, сітки для бадмінтону, волейболу, футболу, баскетболу, обладнання туристичне ( мотузку , карабіни, страхувальні системи).

Матеріально-технічне забезпечення спортивного майданчика

Тренувальна зона: тренажерний майданчик з антивандальними тренажерами для різних груп м’язів, смуги перешкод («Рукохід», «Лабіринт», скати), паралельні бруси, похілі бруси, перекладина різновисока, яма для стрибків у довжину, тренажер «Хто вище».

Ігрова зона: поле для гри у футбол стаціонарно закріпленими воротами, поле для гри у волейбол стійкими для сітки.