ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ЗСУ

У рамках заходів Полтавського ліцею імені А. С. Макаренка на підтримку воїнів-захисників за ініціативою представників учнівського самоврядування у жовтні та листопаді  2023 року було проведено благодійні ярмарки «Солоденьке за донат». Організаторами та учасниками, звісно ж, були діти  – учні 5-11 класів і також заочно – батьки. Вибір солодкого на прилавках був величезний: продавалися домашні тістечка, пиріжки, печиво, цукерки, желе тощо. Все, що приготували і принесли для ярмарки, розкупили за лічені хвилини через доступні ціни й вправних продавців.

До збору коштів можна було долучитися і через донат на рахунок ЗСУ. Кошти, виручені під час благодійних ярмарків були використані на потреби захисників: для військових, які перебувають на лікуванні у Полтавському військовому госпіталі, на  потреби 146 батальйону ТрО Полтавщини, підрозділу Сил Спеціальних операцій та для забезпечення ІІІ ОШБр .

Адміністрація закладу висловлює глибоку подяку усім, хто долучився до організації та проведення благочинного заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил! Адже, допомагаючи нашій армії, з кожним днем стаємо на крок ближче до Перемоги!

СЛАВА ЗСУ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *