14 березня 2025 року в залі Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя відбулося урочисте нагородження переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України та їх наукових керівників.
Із привітаннями до конкурсантів звернулися заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, начальник Полтавської РВА Дмитро Романов, голова постійної комісії з питань освіти, науки і культури Полтавської обласної ради Олег Діденко, директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський, очільник Полтавської обласної МАН Валерій Биков, міський голова Кременчука Віталій Малецький,
Із 612 учасників обласного конкурсу 2025 року 325 стали переможцями: 74 учасники вибороли І місце, 106 – посіли ІІ та 145 – ІІІ місце. 70 юних науковців за результатами конкурсу-захисту отримали право представляти Полтавщину на всеукраїнському рівні в Києві.
Переможцям ІІ етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт та їхнім науковим керівникам вручили дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів.
Нагороди отримали й наші ліцеїсти та вчителі: дипломи І ступеня отримали одинадцятикласниця Кулик Юлія (секція «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі») та учень 9-Б класу Марченко Іван (секція «Географія») – вихованці учителя географії Глухоти В. О.; Коваленко Єгор, учень 10-М класу (секція «Математика»), науковий керівник – учитель математики та інформатики Шульга В. М., Кулик Ю. та Коваленко Є. стали учасниками наступного, ІІІ етапу конкурсу і представлятимуть Полтавське територіальне відділення перед київським журі.
Восьмикласник Голуб Дмитро виборов ІІ місце в секції «Метеорологія та кліматологія» (науковий керівник – учитель географії Глухота В. О.). Диплом ІІ ступеня в секції «Українська література» отримала учениця 10-М класу Сокирко Владислава (науковий керівник – учитель української мови і літератури Пузир Я. В.) та учень 9-А класу Мосійчук Ігор – в секції «Астрономія» (науковий керівник – учитель фізики і математики Пуденко М. М.).
А десятикласниці Колодій Анна в секції «Екологія» (науковий керівник – учитель біології Пуденко О. Р.) та Шпак Мілана в секції «Журналістика» (науковий консультант – учитель української мови і літератури Коваленко Л. М.) завоювали дипломи ІІІ ступеня.
Учасники заходу також побували на профорієнтаційній виставці «Заклад вищої освіти – простір наукових інновацій для вихованців Полтавської обласної МАН», де були представлені цікаві сучасні високотехнологічні прилади та розробки.


