Продовжуємо співпрацю з Полтавською обласною Малою академією наук

27 грудня 2023 року в нашому закладі відбулися «Методичні майстерки з наукової освіти» – зустріч науково обдарованих учнів із методистами Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Керівник Академії  Биков Валерій Олександрович, заступник директора з навчально-виховної роботи Коваленко Лідія Михайлівна, завідувач методичного відділу, методист природничого наукового профілю Салюк Наталія Віталіївна, методист гуманітарного наукового профілю, кандидат історичних наук, доцент Нагорний Віталій Віталійович, методист суспільного наукового профілю, доктор філософії Сергієнко Вікторія Володимирівна і методист наукових відділень математики та інформаційних технологій Шостак Тетяна Сергіївна провели учасників заходу стежиною роботи над науковим проєктом, покроково пояснивши особливості всіх її етапів. Зокрема, юні науковці навчилися розрізняти об’єкт і предмет дослідження, відображати їх у назві, готуватися до панельної доповіді, виступу на конференції, дізналися про ази ораторського мистецтва, правила оформлення списку використаних джерел і літератури тощо.

У ході навчань органічно поєднувалися теоретичні і практичні форми роботи. Методисти ПОМАН говорили дуже змістовно, цікаво, емоційно і захоплено, чим викликали у слухачів бажання долучитися до наукової діяльності, провести дослідження на актуальну тему і захистити його на конкурсі. Дуже корисною у цьому плані була інформація про можливості використання штучного інтелекту, потенціал застосування якого дуже широкий: медицина, фінанси, промисловість, торгівля і побут  людини.

Своїм досвідом участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поділилася переможець фінального етапу, Президентський стипендіат 2022 року – одинадцятикласниця Шевченко Анастасія.

У «Методичних майстерках з наукової освіти» взяв участь директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації, кандидат економічних наук Кончаковський Євген Олегович, який теж мотивував ліцеїстів займатися науковими дослідженнями, розвивати свій інтелект, робити власні відкриття, адже майбутнє України, її доля залежить від сучасної молоді, від тих, хто сьогодні навчається за шкільною партою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *