Зустріч із героями сучасності.

В перший день навчання після осінніх канікул (30 жовтня 2023 року) до учнів закладу завітав випускник 2017 року, військовий, який з перших днів повномасштабного вторгнення боронить нашу державу від окупантів.

Протягом дня на уроках та перервах офіцер спілкувався з учнями та вчителями, розповідав як очевидець про труднощі з якими стикаються військовослужбовці, водночас наголосив на необхідності навчатись і бути готовим до захисту своєї батьківщини.

Окремим фрагментом розмов була тема придбання автомобіля для підрозділу в якому проходить службу Андрій. Він особисто подякував учням та вчителям закладу за небайдужість і проявлену активність під час благодійних зборів на це авто. Навіть «Повітряна тривога», яку було оголошено під час спілкування, не зіпсувала настрою і захід було продовжено в укритті.

Педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру вдячність захисникам за можливість здійснювати освітній процес в умовах воєнного часу. Віримо, що майбутнє покоління нашої держави зростатиме саме на прикладі таких героїв сучасності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *