«Open space. Один день у філармонії»

13 жовтня учні 7 класу нашого ліцею за ініціативи вчителя мистецтва Глущенко Юлії Анатоліївни відвідали Полтавську обласну філармонію, де вже традиційно  відбувся проєкт «Open space. Один день у філармонії». Учні мали змогу дізнатися цікаві факти про історію та життя закладу. Екскурсія за лаштунки відкрила творчі секрети артистів та великого штату людей, які діляться своїм мистецтвом.

Розпочалася подорож традиційно з опису світлин, які висять на стінах вздовж коридору Полтавської філармонії. На них зображені  заслужені артисти та славетні музичні гурти Полтавщини. Окремо ведучі відзначили концертний ансамбль “Чураївна”, який має вже 35-літню історію. Організатори  згадали легендарну учасницю гурту – Раїсу Кириченко, яка впродовж багатьох років народними піснями ширила українську культуру в різних куточках світу.

Відвідавши закулісся роботи хору та балету учні отримали естетичне задоволення від народного співу та танців.

Завершився день відкритих дверей у філармонії виступом групи «Краяни». На сцені прозвучала  «Червона рута» та «Все буде Україна». Діти оплесками віддавали належне учасникам концертного ансамблю «Краяни»

Не менш захопливою  була і зустріч з популярним продюсером та ведучим в минулому програми «Орел і Решка», Євгеном Синельниковим, який  знімав новий проєкт «Як звучить Україна», учні із захватом спостерігали за процесом зйомки, а потім мали можливість зробити фото з знаменитістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *