«ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ» ЗАВІТАЛИ НА ПОЛТАВЩИНУ

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Полтавщини за підтримки УЄФА і за погодженням з обласною військовою адміністрацією реалізують соціальний проєкт «Відкриті уроки футболу». Захід, що мав на меті надання психологічної підтримки дітям в умовах війни і допомогу дітям-переселенцям призвичаїтися та обзавестися друзями, відбувся 03 жовтня 2023 року на базі Полтавського ліцею імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» – це радість від гри замість результату за будь-яку ціну, виховання здорового способу життя, розвиток волонтерства та активної життєвої позиції молоді, поглиблення знань з безпеки в умовах війни.

Загальношкільний урок футболу розпочався з лінійки. Зі словами привітання до його учасників та глядачів звернувся директор закладу Валерій Шульга. Учитель фізичної культури Дмитро Фоменко ознайомив учнів із детальним планом проведення спортивного свята. Весела фізкультхвилинка від членів правління учнівського самоврядування та виступ неодноразових переможців обласних турнірів з черліденгу – вихованців хореографічного гуртка «Стимул»  –  додали ліцеїстам особливого настрою й стрімкого бажання проявити свою спритність, завзятість, наполегливість та вміння працювати в команді.

Ці якості 72 юних футболіста наповну продемонстрували на шести окремих локаціях: проводили м’яч через «мінне» поле, забивали його в «незаміновані» ворота, у тому числі й після подолання бар’єра, виконували стрибки на координаційній драбині, перетягували канат, грали в футбол командами у складі 6 х 6 та створювали ігровий парашут. Значну допомогу спортсменам на цьому непростому маршруті надавали 12 волонтерів-старшокласників.

Усі учасники заходу отримали футболки з логотипом футбольного фестивалю. Приємним бонусом для закладу став також спортивний інвентар від Асоціації футболу Полтавщини, який лишиться для подальших потреб і використання під час проведення уроків фізичної культури та інших спортивно-масових заходів.

Реалізація проєкту «Відкритий урок футболу» стала можливою завдяки стійкості та самовідданості ЗСУ. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, розвиватися, втілювати свої плани у життя. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя, щоб небо над Україною стало мирним, щоб ми раділи кожному новому дню.

Щира дяка Українській асоціації футболу та Асоціації футболу Полтавщини і особисто її виконавчому директору Віктору  Пожечевському за можливість долучитися до проведення цікавого і корисного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *