День цивільного захисту в ліцеї

12 травня 2023 року з метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій у ліцеї проведено День цивільного захисту.

Надзвичайно цінними для учнів 9-11-х класів була лекція медичного працівника Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Всі старшокласники вже давно мають спільну думку, що вміння надавати домедичну допомогу стало потрібним, як ніколи. Ці знання допоможуть урятувати життя.

Учнів 5-8-х класів чекала захоплива зустріч із працівниками 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини Полтавського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області. Діти мали змогу не лише подивитися на практичні дії рятувальників, а й безпосередньо поспілкуватися з вогнеборцями, побачити професійну пожежно-рятувальну техніку та за допомогою вогнегасників ліквідовувати умовну пожежу.

На різноманітних локаціях при проходженні загальношкільного пізнавального квесту з цивільного захисту кожна команда учнів показувала теоретичну підготовку та відпрацьовувала практичні навички дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій.

У такий активний та важливий день навчального року вносили корективи часті повітряні тривоги, проведення «Єдиного уроку цивільного захисту» в укритті. Та ця ситуація вкотре показала важливість знань та готовності діяти у найскладніших обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *