14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі, захисники й захисниці України. Це свято кожного, хто віддав учора і віддає сьогодні свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

На превеликий жаль, не судилося відзначити 14 жовтня 2022 року випускникам нашого закладу:

  • 16 березня 2015 року, виконуючи бойове завдання в с. Нижнє Лозове Бахмутського раойну Донецької області, загинув військовослужбовець, розвідник, Михайло Шабля;
  • 8 квітня 2022 року під час оборони Чернігова  загинув Дмитро Каплін;  5 вересня Ковалівка попрощалася з його рідним братом Ярославом, який теж загинув у квітні під ворожими обстрілами по смт. Десна;
  • невимовним болем у наші серця ввірвалася звістка про смерть  Максима Литовченка, який загинув 31 серпня  під час контрнаступу поблизу Петрівки у Херсонській області.

Вони віддали свої життя боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, за єдину, вільну Україну, за наше мирне майбутнє!

Хай слава і шана  буде даниною тим, хто навічно пішов  за небокрай, хто заради торжества справедливості пожертвував собою. Вони вічно житимуть в нашій пам’яті!

Зараз на передовій багато наших односельців і випускників Полтавського ліцею імені А. С. Макаренка. Зокрема, у лавах ЗСУ наш учитель історії, заслужений учитель України Сергій Васильович Сапєгін.

Дорогі наші захисники і захисниці! Від усього серця бажаємо Вам сили, мужності і витримки!  Хай Матір Божа із любов’ю візьме всіх вас під святий покров, збереже вам здоров’я і життя! Повертайтеся додому живими!  Нашу Батьківщину не зламати, щодня вона відроджується, стає міцнішою і сильнішою.

Перемога неодмінно буде за нами!!!  Слава Україні!  Слава героям!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *