Зустріч з представниками Харківського регіонально центру оцінювання якості освіти

   Зовнішнє незалежне оцінювання – надзвичайно відповідальний етап в житті кожного випускника освітнього закладу,  адже від його результатів залежатиме подальше навчання і життя в цілому. Успіх на ЗНО – це не фокус або везіння. Успіх на ЗНО –  це, перш за все, старанність і наполегливість учня.

   З 05 лютого 2019 року в Україні стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Саме тому дуже своєчасною і актуальною була зустріч 04 лютого 2019 року учнів 10-11-х класів Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені А.С.Макаренка з представниками Харківського регіонально центру оцінювання якості освіти, які завітали безпосередньо в заклад. Директор ХРЦОЯО Олександр Леонідович Сидоренко та працівники центру Олена Євгеніївна Шматько і Каріна Ігорівна  Чередник ознайомили присутніх з особливостями реєстрації та проведення цьогорічного ЗНО. В ході бесіди учні знайшли відповіді на хвилюючі їх запитання.

   У заключному слові  директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко високо оцінив роботу педагогічного колективу по підготовці учнів до ЗНО та вручив директору нашого ліцею Валерію Івановичу Шульзі Подяку педагогічному колективу за високоякісну і результативну  підготовку випускників до ЗНО-2018.

 

Категорія: Гості закладу | Переглядів: 389 | Додав