Знавці інформатики

ОЛІЙНИК МАКСИМ (11-М клас) отримав диплом ІІІ ступеня, а МАЦЮЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ (10-М клас) – диплом учасникана ІІ (очному) етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій (місто Київ).

   Уже четвертий рік поспіль учні нашого закладу, які не байдужі до цікавого світу інформатики, беруть участь у Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій. Її перший (заочний) етап проходить у три тури, кожен із яких є вибірковим, тобто для проходження до наступного туру потрібно набрати відповідну кількість балів. Зрозуміло, що для виходу у фінальний (очний) етап необхідно знаходитися якомога вище у рейтинговій таблиці. Це вдалося одинадцятикласнику Олійнику Максиму та десятикласнику Мацюцькому Владиславу. Вони увійшли до складу команди Полтавської області і з 21 по 25 січня виступали на очному етапі олімпіади. Владислав значно покращив своє місце у рейтинговій таблиці і має диплом учасника фінального етапу олімпіади, а Максим, незважаючи на всі перепони, здобув диплом ІІІ ступеня.

   Тож вітаємо ліцеїстів з підкоренням чергової вершини і бажаємо нових здобутків та перемог!


Вітаємо Олійника Максима, учня 11-М класу, абсолютного переможця (диплом І ступеня) та Мацюцького Владислава, учня 10-М класу (диплом ІІІ ступеня) –   переможців обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє», який і цього навчального року, проходив у два тури: перший (дистанційний) із 5 по 11 листопада, другий (очний) – 1 грудня 2018 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

   Дипломи переможцям будуть вручені на відкритті ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Відповідно до Положення про Чемпіонат, усі нагороджені мають право на участь у ІІІ етапі олімпіади.

   До речі, це вже третій Чемпіонат (всього було чотири), на якому наші учні ставали абсолютними переможцями. У 2014 році це був Гизила Євгеній, у 2015 – Чорноус Станіслава. 


ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

   Із 23 по 25 жовтня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій. У ньому брали участь команди від закладів обласного підпорядкування, від закладів позашкільної та профтехосвіти.

   Програмою змагань було передбачено проведення захисту домашніх завдань  та виконання практичних завдань. Наші ліцеїсти виступали у номінації «Офіс-менеджмент».

   Грамотою за зайняте ІІІ місце нагороджено КАРАЦЮПУ ВЛАДИСЛАВА, учня 11-М класу, МАЦЮЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ, учень 10-М класу, має грамоту учасника.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 264 | Додав