Змагання з черліденгу

   2 листопада 2019 року у м. Полтава пройшов відкритий кубок полтавської області з черлідингу, у якому взяли участь команди міст Харкова, Дніпра, Одеси, Сум та населених пунктів Решетилівки і Ковалівки. Загалом кілька сотень спортсменів. Складно було конкурувати з командами високого рівня. Цим напрямком у нашому закладі уже багато років займається учитель фізичної культури та керівник хореографічного гуртка Троцька Інна Олександрівна, яка весь свій вільний час  приділяє своїм вихованцям. Тому і маємо відмінні результати.

   Наші юні учасниці блискуче виступили в усіх номінаціях та отримали ряд заслужених перемог. Вітаємо команду Стимул Kids, яка посіла ІІ місце.

   Квартет красунь у складі Маслак В., Пивоваренко В., Качан М. та Лінської Є. посів ІІ місце у номінації «Хіп-хоп». Та омріяне перше місце у номінації «Данс-соло» посіла семикласниця Маслак Вікторія, яка не вперше радує нас своїми досягненнями. Ця тендітна дівчинка у свої 12 років входить до складу збірної команди України з черлідингу від м. Полтава.

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 221 | Додав