Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт 2022

Фінішував цьогорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Полтавську область у місті Київ представляли і шестеро наших учнів.

Це семикласниця Сокирко Владислава, яка захищала роботу в секції геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі з темою «Моніторинг засобами ГІС та ДЗЗ екологічного стану Макухівського сміттєзвалища Полтавської області» (науковий керівник Пуденко Оксана Ростиславівна).

Ліцеїстка із 10-М класу Грек Анастасія у секції математики познайомила членів поважного журі із висновками і результатами роботи на тему «Метод нерухомої точки і його застосування» (науковий керівник Шульга Валентина Михайлівна).

А десятикласниця Неїжмак Катерина розповіла про підсумки наукового дослідження на дуже актуальну на сьогодні тему «Вплив криптовалюти на економіку держави» (науковий керівник Гривачевська Ірина Анатоліївна).

Дівчата дуже переконливо доводили важливість власних учнівських проєктів, виявили глибокі знання, показали вміння відстоювати власну позицію і тому отримали високі рейтингові бали.

На найвищу сходинку інтелектуальних змагань піднялися троє учнів. Десятикласниця Половина Тетяна, яка виборола І місце в секції зоотехнії і ветеринарії з роботою на тему «Аналіз якісних і кількісних показників продуктивності та комерційної цінності вовни овець порід Прекос та Романівська в умовах СФГ «Благодать» Полтавського району Полтавської області» (науковий керівник Брижак Людмила Іванівна).

Тема морального вибору в сучасній молодіжній антиутопії («Дивергент Нескорена» Вероніки Рот), таке дослідження представляла переможниця конкурсу (ІІ місце) у секції зарубіжної літератури, учениця 9-А класу Шевченко Анастасія (науковий керівник Щербина Антоніна Миколаївна).

А учень 10-М класу Пірогов Артур здобув ІІІ місце у секції агрофізики та космічних досліджень, гідно представивши роботу «Проблеми космічних польотів» (науковий керівник Пуденко Марина Миколаївна).

Пишаємося всіма учасниками та переможцями і бажаємо не здавати зайнятих позицій, щоб наступного року отримати ще кращі результати!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 13 | Додав