Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом»

Протягом останніх 500 років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають площу приблизно 9 млн га, тобто 15 % її території.

З метою подолання даної проблеми Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковувало нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбувається за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Не залишились осторонь і учні ПОНЛІМ, члени учнівського лісництва «Фотосинтез».

18.04.2021 діти під керівництвом досвідчених лісівників на лісовій ділянці Розсошенського лісництва, загальною площею 2 га, провели посадки саджанців робінії звичайної. У ході акції учнями закладу було висаджено 2700 молодих дерев.

Саджати дерево зручніше вдвох. Необхідно стежити, щоб коренева шийка після осаджування землі опинилася на одному рівні з поверхнею ґрунту. Працювали за допомогою меча Колесова (спеціальний засіб для посадки матеріалу з відкритою кореневою).

Не дивлячись на труднощі ліцеїсти дружньо розпочали роботу і гарно попрацювали, адже переконані, що сьогоднішня їхня праця з відтворення лісів – це спадок для майбутніх поколінь українців.

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 26 | Додав