Вибори до учнівського самоврядування

10 жовтня 2021 року у закладі традиційно відбулись вибори голови правління учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування є невід’ємною частиною освітнього процесу та шкільного життя для всіх його учасників.

Саме тому, починаючи з 4 жовтня і учні, і вчителі, з нетерпінням та хвилюванням, очікували та вивчали передвиборчі програми ліцеїстів, які виявили бажання поборотись за цю важливу посаду. Цього року таких учнів було п’ятеро: Грек Анастасія (10-М), Годунок Марія (10-Ф), Гладкий Станіслав (11-М), Маленко Олександр (11-М) та Шапар Роман (11-М). Цілий тиждень вони плідно працювали та проводили передвиборчі кампанії. В останній день тижня шляхом таємного голосування відбулися загальношкільні вибори, де кожен міг віддати свій голос за свого претендента.

10 жовтня 2021 року, після засідання лічильної комісії та підбиття нею підсумків голосування, на вечорі було урочисто оголошено переможця виборчого процесу. Згідно Статуту учнівського самоврядування, особа яка набирає максимальну кількість голосів стає Головою учнівського самоврядування, а особа, яка за кількістю голосів посіла друге місце, автоматично – заступником Голови. Відповідно до цих положень Головою УС стала Грек Анастасія (10-М), а її заступником і помічником – Маленко Олександр (11-М).

13 жовтня, в напередодні Дня захисника та захисниць України на лінійці відбулась урочиста інавгурація Голови та заступника голови правління УС. Новообрані учільники перед всією шкільною родиною, учнями та вчителями, на Статуті Учнівського Самоврядування, присягнули на вірність, чесність і відданість закладу та всьому колективу закладу.

Дирекція ліцею пишається тим, що наші учні усвідомлюють необхідність і важливість працювати не лише для власного блага, але і для блага інших людей. Ми висловлюємо найщиріші слова вдячності та вітання усім учасникам та переможцям виборів. Сподіваємось на ще більш тісну співпрацю між вчителями та учнями. Бажаємо усім міцного здоров’я, мирного неба та невичерпної наснаги у роботі на благо нашого закладу і всієї держави.

Два роки головою УС була випускниця Халява Катерина.

Пропонуємо ознайомитися з передвиборними кампаніями кандидатів.

Годунок Марія ➡️ https://youtu.be/H8kbOIUvR84

Грек Анастасія ➡️ https://youtu.be/2F--sokYATY

Гладкий Станіслав ➡️ https://youtu.be/5K-mASM30P4

 

 

  

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 55 | Додав