V Всеукраїнський (XV Всекримський) конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці

   Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті з ініціативи Управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації, Севастопольського міського гуманітарного університету, Громадського комітету "Український Севастополь" (координатор - Микола Владзімірський), а Регіональні (відбіркові) етапи конкурсних змагань були проведені Всекримським товариством зв'язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ»), колективом загальноосвітньої школи №29 м. Сімферополя та Ялтинським музеєм Лесі Українки. Сайт конкурсу

   Ідею святкування Дня народження Лесі Українки проведенням на кримських теренах учнівсько-студентського конкурсу «Змагаймось за нове життя!» на наступні 10 років підхопили Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Кримська філія), Всекримське товариство зв'язків з українцями за межами України (Товариство «Україна-Світ») та за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Міністерства освіти і науки АР Крим, Ялтинського музею Лесі Українки, та інших державних і громадських організацій перетворили в щорічне величне свято духовності, любові до українського слова й щирого захоплення генієм української письменниці.

   Фестиваль-конкурс проводився у три етапи: 1-й етап  -  регіональний. Проводиться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого 2019 року. Визначаються переможці (1, 2, 3, місця) у кожній номінації з врахуванням вікової категорії.  2-й етап – відбірковий. Проводився 2 березня 2019 року в місті Полтаві очно та дистанційно (Skype режим)(номінації «декламація», «інсценізація», «вокал»).

   Урочита церемонія нагородження цьогорічного конкурсу відбулася 6 квітня 2019 року в місті Чернівці (Чернівецька обласна філармонія).

   Десятикласниця Туровська Юлія отримала диплом першого ступеня у номінації "Декламування" (науковий керівник Загреба Н.В.).

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 329 | Додав