1 2 3 »

Подарунки до Дня вчителя продовжуються.

Вітаємо заступника директора з виховної роботи, вчителя англійської мови Колісник Оксану Сергіївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "Педагог-новатор".

Для участі в ньому подавалися методичні розробки уроків та позакласних заходів.

   ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 10 | Дата: 04-Жов-2021

Початок навчального року порадував хорошими новинами.

Вітаємо членів шкільного лісництва "Фотосинтез" Федоренко Д., Маркіну С., Половину Т. та їх керівника Пуденко Оксану Ростиславівну з почесним ІІ місцем у І етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

< ... Читати далі »
Категория: Конкурси | Просмотров: 15 | Дата: 26-Вер-2021

Юні екологи Полтавщини стали переможцями та призерами Олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів).

Координатором акції в області є Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

В заході взяли участь понад 60 учасників з усієї України, які пройшли відбірковий етап. Вони представили учнівські дослідницькі проєкти в секціях: агробіології, прикладної біології, ботаніки, хімії, екології та енергозбереження. Більшість проєктів є актуальними, інноваційними та виконані на високому рівні з дотриманням наукової методики дослідження. ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 43 | Дата: 06-Лип-2021

Дочекалися результатів VI Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій (м.Київ). У фінальному етапі олімпіади взяли участь 104 учасники.

Визнано переможцями і нагороджено дипломами ІІІ ступеня двоє наших юних інформатиків, а саме: Уліщенка Савелія (8 клас) та Любіченка Олега (11 клас).

Хлопці готувалися до олімпіади разом з вчителькою інформатики Шульгою Валентиною Михайлівною.

Сайт Інтернет-олімпіади ➡️ ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 34 | Дата: 25-Чер-2021

Продовжує радувати хорошими новинами минулий навчальний рік.

В кінці травня відбувся заключний етап V Конкурсу знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді, який започаткували й традиційно проводять кафедра англійської та німецької філології та кафедра світової літератури на базі Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка.

Цього року участь у конкурсі взяли понад 250 учнів 5–11 класів шкіл Полтави й Полтавської області.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 32 | Дата: 24-Чер-2021

Художньо-творчий доробок "Пан та пані Кава" одинадцятикласниці Тепайкіної Даші (керівник Порохня Л.Ф.) для членів журі Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Golden Fest" був достатньо щирим і справжнім та отримав Гран-прі.

Вони відзначили такі сильні сторони, як цікавість композиції та сюжету, розвиненість фантазії та уяви, якісність виконання, творчість, кративність, сучасний дизайн, хороша та детальна презентація виробів. А також побажали безліч майбутніх перемог, втілення в життя всіх найзаповітніших мрій, успіху та везіння!!!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 38 | Дата: 05-Чер-2021

23 травня 2021 року був проведений обласний літературний конкурс „Відлуння заповітів земляків”, присвячений 100-річчю від дня народження Володимира Малика.

Від нашого закладу Лауреатами на здобуття Полтавської обласної премії імені Володимира Степанюка стали:

Жученя Дар’я, учениця 11 класу - ІІІ місце у номінації "Творча робота",

Маленко Олександр, учень 10 класу - Диплом ІІІ ступеня.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 27 | Дата: 03-Чер-2021

Кожного року ліцеїсти беруть участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер".

Міжнародний конкурс "Бобер" в Україні

Кількість учасників постійно зростає. І не дивно, адже це чудова можливість перевірити та поглибити свої знання з інформаційних та комп’ютерних технологій, підвищити комп&r ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 30 | Дата: 26-Тра-2021

Демченко Ростислав, учень 11 класу отримав диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Його робота на тему "Суспільно-географічна характеристика депресивних територій Полтавської міської ОТГ" потрапила до трійки лідерів секції "Географія та ландшафтознавство".

Також вітаємо з перемогою його наставника вчителя географії Глухоту Віталія Олександровича.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 46 | Дата: 23-Тра-2021

Подяка за підготовку переможців ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; дякуємо науковим керівникам і директорам закладів освіти України за підтримку українознавчих проєктів та плекання національно свідомого молодого покоління.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, наукових відкриттів та успіхів у просторі пізнання і творення українського світу! Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові зустрічі!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 47 | Дата: 16-Тра-2021

1-10 11-20 21-30