1 2 3 4 5 6 »

Кожного року у кінці жовтня Полтавський ОЦНТТУМ проводить обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Змагання відбувається у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Програмування» та «Веб-дизайн». І вже більше десяти років учні нашого закладу, разом з учителем інформатики Валентиною Михайлівною Шульгою, є не просто його активними учасниками. За цей час вони вибороли 17 призових місць, із них 5 учнів мали дипломи І ступеня, 6 – другого і 6 – третього ступенів.

Цього року до скарбнички перемог додалися ще три найвищі нагороди! А здобули їх учениці, у яких і конкурсні роботи, і захист зроблені на досить високому рівні.

Тож щиро вітаємо:

Пивоваренко Віолету (10-М клас) – диплом І ступеня у номінації «Програмування»;

Желейкіну Аліну (10-М клас) – диплом І ступ ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 76 | Дата: 08-Лис-2022

Вітаємо ученицю 5 класу Кацалап Мар'яну та її керівника Глущенко Юлію з перемогою в І Відкритому дистанційному багатожанровому марафоні мистецтв "Талановиті та незламні". Бажаємо подальших перемог та успіхів на сцені.

Категория: Конкурси | Просмотров: 69 | Дата: 30-Жов-2022

Фінішував цьогорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Полтавську область у місті Київ представляли і шестеро наших учнів.

Це семикласниця Сокирко Владислава, яка захищала роботу в секції геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі з темою «Моніторинг засобами ГІС та ДЗЗ екологічного стану Макухівського сміттєзвалища Полтавської області» (науковий керівник Пуденко Оксана Ростиславівна).

Ліцеїстка із 10-М класу Грек Анастасія у секції математики познайомила членів поважного журі із висновками і результатами роботи на тему ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 92 | Дата: 15-Лип-2022

"Європа починається з тебе".

Під таким гаслом упродовж зими 2021 року проходила Євровікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, за які учні отримували квазікоіни. 100 найкращих гравців України здобули нагороди та цінні подарунки. Поміж них є учні 10-М класу Неїжмак Катерина та Пірогов Артур.

Вітаємо наших знавців у сфері міжнародних відносин та бажаємо їм подал ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 104 | Дата: 24-Чер-2022

Міжнародний конкурс з українознавства, головним організатором якого є Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України, став невід’ємною ланкою українознавчої освіти і науки.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 107 | Дата: 10-Тра-2022

Вітаємо наших дівчат з перемогою у Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування для школярів "Олімпіада геніїв":

1 місце - Маркіна Софія (10-Ф клас);

3 місце - Сокирко Владислава (7 клас).

Проєкт Софії буде представляти Полтавщину на міжнародному рівні – на "GENIUS OLYMPIAD", що традиційно проводиться у Сполучених Штатах Америки.

Керівник проєктів - вчите ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 122 | Дата: 04-Тра-2022

Вітаємо Маленка Олександра, учня 11-М класу з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», який був проведений Міністерство освіти і науки України.

Олександр представив свою поезію в номінації "Література", посівши ІІІ місце, він написав вірші про історичні сторінки нашої держави, про героїчність українського народу на шляху здобуття Україною незалежності.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 117 | Дата: 27-Бер-2022

Також на початку 2022 року проходив Всеукраїнський інтернет-конкурс «Думай і дивись, як фотограф».

Конкурс — змагання для всіх, хто захоплюється фотографією, а також для тих, хто лише робить перші кроки до опанування цього дивовижного мистецтва, адже сучасні смартфони дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотографа.

Учасники познайомилися з правилами композиції, дізналися, як зробити яскраві фото, побачили відомі фотороботи та дізналися цікаві факти про їхніх авторів.

Акти ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 116 | Дата: 24-Бер-2022

З метою розширення уявлень про життя сучасного суспільства у лютому 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України.

Перевірити свої знання вирішили й учні нашого закладу. Дипломи І ступеню отримали Шевченко А., Федоренко Д., Шорохова Д. (9-А кл.), Годунок М. (10-Ф кл.) та Шапар Р. (11-М кл.). Желейкіна А., Безносюк С., Качмазова Я. (9-А кл.). отримали дипломи ІІ ступеню. Дипломи ІІІ ступеню отримали Коротіна П. (9-Б кл.) і Галаган Б. (11-М кл.)

За підтримки учителів історії - Сапегіної А.Ю. та Сапєгіна С.В.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 108 | Дата: 22-Бер-2022

Обласний чемпіонат з ІТ «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» проходив у два тури. Другий, очний, відбувся 5 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Успішне виконання завдань чемпіонату дало чудовий результат  –  учениця нашого закладу  Желейкіна Аліна (9-А клас) нагороджена дипломом І ступеня. 

Щиро вітаємо Аліну, бажаємо нових успіхів і перемог!

6-10 лютого 2022 року у м. Києві  на базі УФМЛ при КНУШ проходив ІІ, фінальний, етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з ІТ. Дві учениці нашого закладу, Желей ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 104 | Дата: 23-Лют-2022