1 2 3 4 5 6 »

Міжнародний конкурс з українознавства, головним організатором якого є Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України, став невід’ємною ланкою українознавчої освіти і науки.

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 7 | Дата: 10-May-2022

Вітаємо наших дівчат з перемогою у Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування для школярів "Олімпіада геніїв":

1 місце - Маркіна Софія (10-Ф клас);

3 місце - Сокирко Владислава (7 клас).

Проєкт Софії буде представляти Полтавщину на міжнародному рівні – на "GENIUS OLYMPIAD", що традиційно проводиться у Сполучених Штатах Америки.

Керівник проєктів - вчите ... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 21 | Дата: 04-May-2022

Вітаємо Маленка Олександра, учня 11-М класу з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», який був проведений Міністерство освіти і науки України.

Олександр представив свою поезію в номінації "Література", посівши ІІІ місце, він написав вірші про історичні сторінки нашої держави, про героїчність українського народу на шляху здобуття Україною незалежності.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 40 | Дата: 27-Mar-2022

Також на початку 2022 року проходив Всеукраїнський інтернет-конкурс «Думай і дивись, як фотограф».

Конкурс — змагання для всіх, хто захоплюється фотографією, а також для тих, хто лише робить перші кроки до опанування цього дивовижного мистецтва, адже сучасні смартфони дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотографа.

Учасники познайомилися з правилами композиції, дізналися, як зробити яскраві фото, побачили відомі фотороботи та дізналися цікаві факти про їхніх авторів.

Акти ... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 31 | Дата: 24-Mar-2022

З метою розширення уявлень про життя сучасного суспільства у лютому 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України.

Перевірити свої знання вирішили й учні нашого закладу. Дипломи І ступеню отримали Шевченко А., Федоренко Д., Шорохова Д. (9-А кл.), Годунок М. (10-Ф кл.) та Шапар Р. (11-М кл.). Желейкіна А., Безносюк С., Качмазова Я. (9-А кл.). отримали дипломи ІІ ступеню. Дипломи ІІІ ступеню отримали Коротіна П. (9-Б кл.) і Галаган Б. (11-М кл.)

За підтримки учителів історії - Сапегіної А.Ю. та Сапєгіна С.В.

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 32 | Дата: 22-Mar-2022

Обласний чемпіонат з ІТ «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» проходив у два тури. Другий, очний, відбувся 5 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Успішне виконання завдань чемпіонату дало чудовий результат  –  учениця нашого закладу  Желейкіна Аліна (9-А клас) нагороджена дипломом І ступеня. 

Щиро вітаємо Аліну, бажаємо нових успіхів і перемог!

6-10 лютого 2022 року у м. Києві  на базі УФМЛ при КНУШ проходив ІІ, фінальний, етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з ІТ. Дві учениці нашого закладу, Желей ... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 27 | Дата: 23-Feb-2022

Нещодавно учениця 9-Б класу Коротіна Поліна взяла участь у ІІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді "Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть".

Дев'ятикласниця не лише дослідила цікаві фольклорні явища Полтавщини, а ще й цікаво представила свій проєкт.

Керівник - вчителька української мови та літератури Пузир Яна Вікторівна.

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 22 | Дата: 23-Feb-2022

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу із англійської мови «Movoзнавець» 2021 Autumn, що проходив на базі Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Дипломами учасника та сувенірною продукцією нагороджені Краснянська Наталія, Шпак Мілана, Нос Дмитро, Чамара Єгор, Новосьолов Іван, Поляков Іван та Пометун Анастасія.

За результатами конкурсу дипломи ІІ ступеня здобули семикласники Вобла Анастасія та Тер-Варданян Даніїл, а дипломом І ступеня нагороджено ученицю 7 класу Сокирко Вла ... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 21 | Дата: 21-Feb-2022

11–14 лютого березня 2022 року в м. Полтаві відбувся ХХХІ  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022 році,  а саме:

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 70 | Дата: 16-Feb-2022

Учні нашого закладу – Опошнян Єгор, Капустянчик Анастасія і Василенко Софія, під керівництвом вчителя Брижак Л.І., стали призерами міжнародного конкурсу малюнку «Наша Земля у 2030 році», який відбувся у Японії.

Організатори конкурсу – Японська організація по забезпеченню якості (JQA) і Міжнародна мережа органів по сертифікації. За допомогою цього конкурсу JQA намагається звернути увагу світового суспільства на проблеми навколишнього середовища. Роботи дітей всього світу разом з малюнками наших учнів будуть представлені на виставках різних країн світу.

... Read more »

Категория: Конкурси | Просмотров: 67 | Дата: 24-Jan-2022