1 2 3 4 »

Вітаємо наших восьмикласників (керівник учитель англійської мови Колісник Оксана Сергіївна) за перемогу у ІV конкурсі знавців англійської мови та зарубіжної літератури, що проходив 23 травня 2023 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Конкурсна програма передбачала два етапи: 1) письмова робота – написання есе англійською мовою; 2) творче самовираження (декламування літературних творів англійською мовою; презентація власного малюнка за мотивами прочитаного літературного твору з усним коментарем англійською.

Сокирко Владислава у номінації "Декламація" здобула І місце, а Колісник Денис у номінації "Презентація малюнку" - ІІ місце.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 6 | Дата: 26-Тра-2023

24 травня 2023 р. на базі Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» відбувся ХІІ обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 115-й річниці від дня народження Василя Барки.

У номінації "Творча робота" журі оцінювало поетичні твори та есе 30 учасників з усіх куточків Полтавщини. Учениця 8-А класу Сокирко Владислава взяла участь у цьому дійстві та презентувала набуток, присвячений переосмисленню творчості нашого видатного земляка та її актуалізації у зв’язку з російсько-українською війною. Тішимося, адже Влада здобула диплом ІІІ ступеня. Вітаємо її з перемогою та бажаємо нових звершень!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 3 | Дата: 25-Тра-2023

Щиро вітаємо переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти.

І місце Коротіну Поліну ученицю 10-Ф класу (керівник Пузир Я. В.)

І місце Нестеркіну Катерину ученицю 11-Ф класу (керівник Щербина А. М.)

І місце Чамару Єгора учня 8-А класу (керівник Кітченко В. А.)

ІІ місце Пуденко Андрія учня 9 класу (керівник Глухота В. О.)

ІІ місце Пуденко Віктора учня 10-Ф класу (керівник Глухота В.О.)

Категория: Конкурси | Просмотров: 25 | Дата: 30-Кві-2023

Наші ліцеїсти стали переможцями фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2022 році. Це

Половина Тетяна ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 41 | Дата: 18-Кві-2023

У 2023 році громадською організацією «Інноваційні обрії України» було організовано та проведено ювілейний V Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Конкурс мав на меті популяризацію творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізацію пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації.

Цього року до участі в Конкурсі долучилось 3309 учасників, з-поміж них - наші дівчатка Сокирко Владислава (8-А кл.) та Пипко О. (10-Ф кл.)

Маємо чудові результати: серед переможців - наша восьмикласниця Сокирко Владислава (диплом ІІІ ст.), а Пипко О. (10-Ф кл.) отримує подяку за участь у конкурсі.

Тішимося досягненнями наших учениць та бажаємо їм нових звершень

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 39 | Дата: 12-Кві-2023

24 листопада 2022 року на базі Полтавської обласної Малої академії наук традиційно було проведено обласний конкурс для учнів 9-11 класів «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої». На конкурс представлено 32 науково-пошукових проєкти краєзнавчого спрямування.

Журі оцінили результати наукових доробків учасників та визначили переможців. Зокрема, робота Голобородько Анни, учениці 11 класу, під керівництвом учителя історії Сапегіної А.Ю. отримала диплом І ступеню в номінації «Наукова стаття». Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конкурси | Просмотров: 28 | Дата: 30-Лис-2022

Кожного року у кінці жовтня Полтавський ОЦНТТУМ проводить обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Змагання відбувається у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Програмування» та «Веб-дизайн». І вже більше десяти років учні нашого закладу, разом з учителем інформатики Валентиною Михайлівною Шульгою, є не просто його активними учасниками. За цей час вони вибороли 17 призових місць, із них 5 учнів мали дипломи І ступеня, 6 – другого і 6 – третього ступенів.

Цього року до скарбнички перемог додалися ще три найвищі нагороди! А здобули їх учениці, у яких і конкурсні роботи, і захист зроблені на досить високому рівні.

Тож щиро вітаємо:

Пивоваренко Віолету (10-М клас) – диплом І ступеня у номінації «Програмування»;

Желейкіну Аліну (10-М клас) – диплом І ступ ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 158 | Дата: 08-Лис-2022

Вітаємо ученицю 5 класу Кацалап Мар'яну та її керівника Глущенко Юлію з перемогою в І Відкритому дистанційному багатожанровому марафоні мистецтв "Талановиті та незламні". Бажаємо подальших перемог та успіхів на сцені.

Категория: Конкурси | Просмотров: 139 | Дата: 30-Жов-2022

Фінішував цьогорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Полтавську область у місті Київ представляли і шестеро наших учнів.

Це семикласниця Сокирко Владислава, яка захищала роботу в секції геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі з темою «Моніторинг засобами ГІС та ДЗЗ екологічного стану Макухівського сміттєзвалища Полтавської області» (науковий керівник Пуденко Оксана Ростиславівна).

Ліцеїстка із 10-М класу Грек Анастасія у секції математики познайомила членів поважного журі із висновками і результатами роботи на тему ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 132 | Дата: 15-Лип-2022

"Європа починається з тебе".

Під таким гаслом упродовж зими 2021 року проходила Євровікторина від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина про Європейський Союз, що складається з 5 тематичних блоків, за які учні отримували квазікоіни. 100 найкращих гравців України здобули нагороди та цінні подарунки. Поміж них є учні 10-М класу Неїжмак Катерина та Пірогов Артур.

Вітаємо наших знавців у сфері міжнародних відносин та бажаємо їм подал ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 142 | Дата: 24-Чер-2022

Міжнародний конкурс з українознавства, головним організатором якого є Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України, став невід’ємною ланкою українознавчої освіти і науки.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 143 | Дата: 10-Тра-2022

Вітаємо наших дівчат з перемогою у Міжнародному конкурсі проєктів екологічного спрямування для школярів "Олімпіада геніїв":

1 місце - Маркіна Софія (10-Ф клас);

3 місце - Сокирко Владислава (7 клас).

Проєкт Софії буде представляти Полтавщину на міжнародному рівні – на "GENIUS OLYMPIAD", що традиційно проводиться у Сполучених Штатах Америки.

Керівник проєктів - вчите ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 161 | Дата: 04-Тра-2022

Вітаємо Маленка Олександра, учня 11-М класу з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», який був проведений Міністерство освіти і науки України.

Олександр представив свою поезію в номінації "Література", посівши ІІІ місце, він написав вірші про історичні сторінки нашої держави, про героїчність українського народу на шляху здобуття Україною незалежності.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 157 | Дата: 27-Бер-2022

Також на початку 2022 року проходив Всеукраїнський інтернет-конкурс «Думай і дивись, як фотограф».

Конкурс — змагання для всіх, хто захоплюється фотографією, а також для тих, хто лише робить перші кроки до опанування цього дивовижного мистецтва, адже сучасні смартфони дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотографа.

Учасники познайомилися з правилами композиції, дізналися, як зробити яскраві фото, побачили відомі фотороботи та дізналися цікаві факти про їхніх авторів.

Акти ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 157 | Дата: 24-Бер-2022

З метою розширення уявлень про життя сучасного суспільства у лютому 2022 року проходив Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України.

Перевірити свої знання вирішили й учні нашого закладу. Дипломи І ступеню отримали Шевченко А., Федоренко Д., Шорохова Д. (9-А кл.), Годунок М. (10-Ф кл.) та Шапар Р. (11-М кл.). Желейкіна А., Безносюк С., Качмазова Я. (9-А кл.). отримали дипломи ІІ ступеню. Дипломи ІІІ ступеню отримали Коротіна П. (9-Б кл.) і Галаган Б. (11-М кл.)

За підтримки учителів історії - Сапегіної А.Ю. та Сапєгіна С.В.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 146 | Дата: 22-Бер-2022

Обласний чемпіонат з ІТ «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» проходив у два тури. Другий, очний, відбувся 5 грудня 2021 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Успішне виконання завдань чемпіонату дало чудовий результат  –  учениця нашого закладу  Желейкіна Аліна (9-А клас) нагороджена дипломом І ступеня. 

Щиро вітаємо Аліну, бажаємо нових успіхів і перемог!

6-10 лютого 2022 року у м. Києві  на базі УФМЛ при КНУШ проходив ІІ, фінальний, етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з ІТ. Дві учениці нашого закладу, Желей ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 149 | Дата: 23-Лют-2022

Нещодавно учениця 9-Б класу Коротіна Поліна взяла участь у ІІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді "Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть".

Дев'ятикласниця не лише дослідила цікаві фольклорні явища Полтавщини, а ще й цікаво представила свій проєкт.

Керівник - вчителька української мови та літератури Пузир Яна Вікторівна.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 140 | Дата: 23-Лют-2022

Вітаємо учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу із англійської мови «Movoзнавець» 2021 Autumn, що проходив на базі Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет».

Дипломами учасника та сувенірною продукцією нагороджені Краснянська Наталія, Шпак Мілана, Нос Дмитро, Чамара Єгор, Новосьолов Іван, Поляков Іван та Пометун Анастасія.

За результатами конкурсу дипломи ІІ ступеня здобули семикласники Вобла Анастасія та Тер-Варданян Даніїл, а дипломом І ступеня нагороджено ученицю 7 класу Сокирко Вла ... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 148 | Дата: 21-Лют-2022

11–14 лютого березня 2022 року в м. Полтаві відбувся ХХХІ  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2022 році,  а саме:

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 188 | Дата: 16-Лют-2022

Учні нашого закладу – Опошнян Єгор, Капустянчик Анастасія і Василенко Софія, під керівництвом вчителя Брижак Л.І., стали призерами міжнародного конкурсу малюнку «Наша Земля у 2030 році», який відбувся у Японії.

Організатори конкурсу – Японська організація по забезпеченню якості (JQA) і Міжнародна мережа органів по сертифікації. За допомогою цього конкурсу JQA намагається звернути увагу світового суспільства на проблеми навколишнього середовища. Роботи дітей всього світу разом з малюнками наших учнів будуть представлені на виставках різних країн світу.

... Читати далі »

Категория: Конкурси | Просмотров: 191 | Дата: 24-Січ-2022