Тиждень пам’яті

ТИЖДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

   Цими вересневими днями ми з радістю й болем відзначали славетний день в історії – 75 річницю з дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.

   З цієї нагоди із 17 по 22 вересня 2018 року у закладі проходив «Тиждень Пам'яті». Вчителями історії були проведені цікаві змістовні уроки на відповідну тематику. Протягом тижня у бібліотеці діяла тематична виставка літератури, діти долучилися до щорічного конкурсу малюнків. В актовій залі відбулася зустріч учнів закладу з працівниками ковалівської районної бібліотеки та керівником пошукового загону «Пам'ять» Порохнею В.Ф.

   20 вересня долучилися до вшанування загиблих воїнів та односельців, які поховані у центрі села Ковалівка. Адміністрація ліцею, педколектив та учні 5-8 класів взяли участь у мітингу, що проходив побіля братської могили.

   21 вересня була проведена пам’ятна загальношкільна лінійка у вишиванках.

   Також в цей день у холі закладу було гамірно. Кожен хотів помилуватися неординарними поробками та квітковими композиціями, які класи підготували для конкурсу-виставки з природних матеріалів «Щедрі дари осені».

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 388 | Додав