Тиждень фізики та астрономії

    З метою підвищення інтересу учнів до фізики та астрономії в нашому закладі з 08.04. по 12.04.2019 року було проведено тиждень фізики та астрономії. Протягом усього тижня проводилися заходи з фізики, які  збагатили кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

   Традиційно  в 7-11 класах була проведена вікторина « 12 з фізики», яка визначила найкращих знавців цього предмету, а саме:  7 кл.– Костроміцький Едуард, 8 кл.– Пометун Анастасія, 9-А кл.– Бенза Назар, 9-Б кл. –  Косинська Марина, 10-І кл. – Овчаренко Едуард, 10-М кл. – Пісоцький Денис, 11-І кл. –Жабська Ірина, 11-М кл. – Олійник Максим.

   Учні 7-9 класів приймали участь у фізичних турнірах. В 11-х класах було проведено урок-практикум «Лінійка, як вимірювальний прилад, на уроці фізики», а в 10-х класах урок-змагання «Таємниці фізики».

   На перервах було організовано перегляд тематичних відеофільмів.

   12 квітня до нашого закладу завітали гості – представники Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з виставкою цікавих експонатів та майстер-класами. Наші учні з захопленням  запускали моделі найпростіших літаків, за допомогою телескопа переглядали краєвиди, проводили радіозв’язок  на радіостанціях, спостерігали за запуском радіокерованого літака на спортивного майданчику, приймали участь у майстер-класах з виготовлення сувенірів та поробок. Наш педагогічний та учнівський колектив в захваті від такої цікавої та творчої зустрічі.

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 301 | Додав