Свято наближається

   Кожного року учні гімназії із нетерпінням чекають на прихід новорічних свят і, не лише тільки тому, що будуть подарунки та приємні враження від різноманітних шкільних заходів, а й тому, що знову вкотре до закладу завітають студенти музичного училища імені М. Лисенка із святковим дійством.

  Цього разу 18 грудня 2017 року у переддень свята діти мали змогу стати глядачами мюзиклу «Пригоди Івана Дурника та Сірої Вовчиці у тридев’ятому царстві». Яскраві костюми, чудова акторська гра та неперевершений вокал студентів створили чудову атмосферу свята.

  19 грудня на святковій лінійці учні 9-х класів разом із директором закладу вітали учнів гімназії із Днем Святого Миколая. Жодна дитина не залишилися цього дня без солодкого подарунку та приємних вражень. Учні 5-6-х класів переглянули добрий новорічний мультфільм «Дев’ять різдвяних песиків», а для учнів 7-8 класів було організоване святкове дійство з конкурсними епізодами та солодкими призами.

  Не менш цікавими були новорічні ранки та вечори для учнів закладу. Адміністрація закладу виносить подяку всім хто долучився до проведення святкових заходів. Зокрема велика вдячність ПП «Коновалівка АГРО» на чолі із Калюжним О.І. за подарунки усім учням гімназії.

 

  

  

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 508 | Додав | Теги: Лисенка, Миколая, Новий рік