Сокіл "Джура"

Сокіл «Джура»

   У рамках місячника оборонно-масової роботи, який проводився у гімназії-інтернаті з 25 квітня по 25 травня 2018 року, у закладі було сформовано команду для участі у обласному етапі військово-патріотичної гри Сокіл «Джура». Змагання відбувалися у селі Головач Полтавського району з 10 по 14 травня нинішнього року. До рою «Степові вовки», під такою назвою вихованці вирушили захищати честь гімназії, потрапило 8 учнів, а саме восьмикласники – Халява Катерина (ройовий), Жук Єлизавета, Колісник Едуард (7 клас), Харитенко Богдан (9-Б клас) та десятикласники – Агеєв Олександр, Нос Владислав, Шипіло Максим.

   Вже з перших хвилин перебування учнів на території дитячого табору «Маяк», було зрозуміло, що рівень напруги та спортивної конкуренції між командами панує досить високий. Проте, не зважаючи на всі труднощі, які супроводжували команду, учні проявили достатньо мужності, відваги та цілеспрямованості і гідно представили наш заклад в усіх конкурсних епізодах гри. Згуртований та дружній колектив «Степових вовків» змусив добре похвилюватись команди суперників.

   Ми глибоко переконані в тому, що насичені події п’ятиденного перебування в селі Головач надовго залишаться у пам’яті усіх учасників.

  

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 352 | Додав