Продзвенів останній дзвоник

  Продзвенів останній дзвоник,

Всіх покликав на урок,

Для випускників ПОГІМу

У життя важливий крок.

   25 травня 2018 року у гімназії-інтернаті традиційно відбулося свято Останнього дзвоника. Позаду ще один навчальний рік, який приніс чимало вражень, нових друзів і звичайно ж знань учням закладу. Піднесений настрій усіх причетних до цього дійства і справді створював атмосферу свята. Урочиста лінійка розпочалася із вшанування Державного прапору та загальношкільного виконання Гімну України. Окрім адміністрації закладу, на святі були присутні гості: Народний депутат України Юрій Бублик, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Закапко С.О., Ковалівський сільський голова Олександр Бублик, голова Ради закладу Березній В.М.

   За доброю традицією перше вітальне слово тримав директор закладу Валерій Іванович Шульга, який подякував усім за плідно проведений навчальний 2017-2018 рік та нагородив похвальними листами учнів, які протягом року виявили відмінні успіхи у навчанні.

   Грошовими преміями Братів Бубликів за найвищі досягнення у вивченні української мови та літератури, історії України та правознавства були нагороджені учні закладу. Закапко Сергій Олександрович продовжив вітальну церемонію нагородження і вручив грамоти і грошові премії Полтавської обласної ради учням – переможцям обласних олімпіад та конкурсу МАН і звичайно відзначив учителів, хто підготував цих учнів.

   Найбільш хвилюючим був виступ наших одинадцятикласників, для яких востаннє пролунав шкільний дзвінок. Зі сльозами на очах вони прощалися з однокласниками, вчителями та рідними стінами закладу. Їх чекають незвідані шляхи, тож побажаємо їм успіхів, невичерпної енергії та вірних друзів на життєвому шляху.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 538 | Додав