„Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації”

   26 вересня 2019 року на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Малою академією наук було проведено VІІІ обласну науково-практичну конференцію „Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації”.

   Участь в цій конференції взяли близько 70 учнів навчальних закладів освіти з різних куточків Полтавщини. Виступи з презентаціями науково-творчих доробків учасників проводилися з чотирьох наукових профілів: суспільного, гуманітарного, технічного та природничого.

   Наш заклад представили у фізико-математичному і технічному профілі:  учень 10-М класу Олександр Мороз з доповіддю «Вчений-ядерник Митрофан Васильович Пасічник» та учень 9 класу Шапар Роман з доповіддю «Герой України в галузі математики – Юрій Олексійович Митропольський».

   Зустріч юних науковців була цікавою і насиченою, атмосфера під час виступів - дружньою та доброзичливою. Члени журі дали влучні поради щодо написання наукових робіт. Даний захід дуже зацікавив юних дослідників і надихнув їх до наукової роботи.

   По завершенню роботи конференції всім присутнім було вручено грамоти лауреатів VІІІ обласної науково-практичної конференції „Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації”.

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 173 | Додав