Підсумки участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Із 5 по 8 листопада у форматі онлайн відбувся фінальний етап конкурсу-захисту учнівських наукових досліджень.

Полтавську область на інтелектуальних змаганнях, як і в минулому році,  представляли  п’ятеро наших ліцеїстів. Це випускник, нині студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Едуард Овчаренко, який із роботою на тему «Філософування з дітьми у епістолярії «Кав’ярня мертвих філософів» В. Гьосле і Нори К та в романі «Світ Софії» Ю. Гордера» у секції філософії посів друге місце; це випускниця закладу, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Желейкіна, що у секції зарубіжної літератури захищала дослідження на тему «Антиутопічна модель буття у сучасному європейському романному дискурсі: "Сліпота" Жозе Сарамаґо і "Помирана" Тараса Антиповича» і теж виборола друге місце; це учениця 11 класу Диченко Вікторія, яка виступала у секції географії та ландшафтознавства із роботою на тему «Географія гастрономічного туризму Полтавської області» і зайняла третє місце.

Результатом кількарічних серйозних досліджень стали надзвичайно сильні й цікаві роботи випускника закладу, студента Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ) Владислава Сапєгіна («Соціальні аспекти поховального обряду населення черняхівської культури (за матеріалами польових досліджень Шишацького могильника на Полтавщині)») та одинадцятикласниці Валентини Литовченко («Екологічні загрози збереження рідкісних видів рослин на території проєктованого ландшафтного заказника місцевого значення «Ковалівський»).

Для нас ви залишаєтеся взірцем працелюбства, відповідальності, цілеспрямованості і надійності.

Щиро дякуємо всім фіналістам за відповідальне ставлення до конкурсу, за прагнення до перемоги і бажання з честю відстояти честь закладу і всієї області!

Слова вдячності адресуємо науковим керівникам учнівських робіт: педагогічним працівникам Григор’євій Світлані Олексіївні, Щербині Антоніні Миколаївні, Кітченко Валентині Андріївні, Сапєгіну Сергію Васильвичу та Пуденко Оксані Ростиславівні.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 72 | Додав