Переможці обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій:

ВОВНЯНКО ЛЮДМИЛА (11-М клас) – диплом І ступеня, номінація «Офіс-менеджмент»;

МАЦЮЦЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ (11-М клас) – диплом ІІ ступеня, номінація «Офіс-менеджмент»;

ЧМИХАЛОВ РУСЛАН (11-М клас) – диплом ІІІ ступеня, номінація «Веб-дизайн»

   Конкурс був проведений Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради 29-30 жовтня 2019 року. Учасниками конкурсу були учні закладів освіти обласного підпорядкування та вихованці позашкільних закладів освіти області.

   Мета Конкурсу – стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі професії, залучення професорсько-викладацького складу, наукових працівників, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та науки України до роботи з учнівською молоддю в галузі інформаційних технологій.

   Програмою Конкурсу було передбачено виконання конкурсних завдань і проведення захисту домашніх завдань у номінаціях: „Програмування”, „Веб-дизайн”, „Офіс-менеджмент”.

   За результатами обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було нагороджено переможців та призерів.

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 229 | Додав