Олімпійський тиждень

   Перший тиждень вересня 2017 року у Полтавській обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка був проголошений Олімпійським. Він проходив під гаслом: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру».

   Тиждень відкрився урочистою лінійкою на яку для зустрічі з учнями завітали гості – директор Полтавської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ільченко Володимир Михайлович, майстер спорту та заслужений тренер з вільної боротьби Костюченко Микола Іванович, майстер спорту та заслужений тренер з греко-римської боротьби Воробйов Микола Федорович.

 

   Протягом тижня було проведено ряд змагань та конкурсів переможцями яких стали:

у турнірі із шашок: І місце – Близнюк Антон, ІІ місце – Штим Максим, ІІІ місце – Краснянський Данило;

у конкурс малюнка на спортивну тематику: І місце – Василець Юлія, ІІ місце – Іванова Антоніна, ІІІ місце – Пуденко Константин;

з настільного тенісу: І місце – Веклич Рустам, ІІ місце – Харитенко Богдан, ІІІ місце – Женило Константин;

   Переможці були нагороджені цінними призами та дарунками.

   9 вересня на Глобинщині проходив Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Майстра спорту СРСР Олійника С.М. та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. У ході змагань учні закладу окрім індивідуальних нагород (Видашенко Віталій – ІІ місце,  Ільченко Іван – І місце ) здобули і ІІІ командне  місце.

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 351 | Додав