Новорічний калейдоскоп

   Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Новорічні ранки у нашому закладі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному залі, біля розкішної ялинки.

   Напередодні свята було оголошено конкурс на кращу новорічну іграшку, переможцем якого стала учениця 11 класу Гезей Фаїна. Дівчатка 5-11 класів залюбки долучилися до виготовлення ялинкових прикрас на уроках трудового навчання під керівництвом Каращук В.М., які стали справжньою окрасою зеленого символу року.

 

   27 грудня 2018 року старшокласники завітали у гості до Санти, а потім і на новорічну дискотеку. Запальні танці нікого не залишили осторонь.

   

     

   28 грудня 2018 року учні середніх класів  порадували гостей свята творчими сюрпризами, а саме:  учні 5-6 класів готували новорічні казки, а 7-8 класи – святковий випуск ТСН.

   Веселощі, цікаві інсценізації, танці, співи, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

   Адміністрація закладу виносить подяку усім, хто долучився до організації та проведення святкових заходів, особливо директору ТОВ Коновалівка–Агрум Калюжному О.І. та приватним підприємцям сіл Ковалівка та Залізничне, а саме Маслаку П., Товкайлу М. та Лінській О., за солодкі подарунки для усіх дітей.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 415 | Додав