1 2 3 ... 11 12 »

Колектив ліцею вітає вчителя історії Сапєгіна Сергія Васильовича з нагородженням Почесною грамотою від Національної спілки краєзнавців України за вагомі досягнення у галузі краєзнавства, дослідження й збереження пам'яток матеріальної та духовної культури України.

Також Сергій Васильович був доповідачем (тема виступу "Краєзнавчі дослідження Археологічної школи Полтавського ліцею імені А.С.Макаренка за матеріалами 20 років роботи") в рамках проведення міжрегіональної наукової конференції "Полтавський район: від давнини до сучасності" з нагоди 100-ліття від дня заснування Полтавського району та 130-ліття Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

... Читати далі »
Категория: Життя ліцею | Просмотров: 9 | Дата: 15-Жов-2021

Прийміть найщиріші вітання до Дня захисників та захисниць України.

У рамках заходів з нагоди святкування Дня козацтва у закладі відбулася лінійка, патріотичні заходи по класах, а також учні старших класів взяли участь у грі з військової тактики "Лазертаг".

А в період з 11 по 13 жовтня проходили спортивно-патріотичні заходи. 11 жовтня відбулися змагання «Козачата» між командами 5-го і 6-их класів. 12 жовтня спортивно-патріотична гра «Соколята» між командами учнів 7-го і 8-го класів. Діти показали не тільки свою силу, швидкість, спритність, а й проявили свої знання ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 5 | Дата: 14-Жов-2021

10 жовтня 2021 року у закладі традиційно відбулись вибори голови правління учнівського самоврядування. Учнівське самоврядування є невід’ємною частиною освітнього процесу та шкільного життя для всіх його учасників.

Саме тому, починаючи з 4 жовтня і учні, і вчителі, з нетерпінням та хвилюванням, очікували та вивчали передвиборчі програми ліцеїстів, які виявили бажання поборотись за цю важливу посаду. Цього року таких учнів було п’ятеро: Грек Анастасія (10-М), Годунок Марія (10-Ф), Гладкий Станіслав (11-М), Маленко Олександр (11-М) та Шапар Роман (11-М). Цілий тиждень вони плідно працювали та проводили передвиборчі кампанії. В останній день тижня шляхом таємного голосування відбулися загальн ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 15 | Дата: 13-Жов-2021

Напередодні Дня захисника України 11 жовтня мало б виповнитися 36 років захиснику Михайлу Шаблі, випускнику нашого закладу, який загинув 16 березня 2015 року в районі с. Нижнє Лозове Артемівського району Донецької області - під час проведення розвідки.

Михайло закінчив Полтавський військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Кадровий військовий.

З 14 липня 2003 року він служив на офіцерських посадах у Збройних Силах України. Був заступником командира розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 6 | Дата: 11-Жов-2021

"Створюємо ліси разом" - це частина програми Президента Україна "Зелена країна".

До Всеукраїнської акції долучилися і наші ліцеїсти, які допомагали саджати молоді сосни разом з працівниками Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Кожен з вас також може зробити свій внесок для озеленення країни, для ... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 16 | Дата: 08-Жов-2021

Приємно відзначити, що з нагоди професійного свята Дня вчителя маємо чудові новини.

Вчитель географії Глухота Віталій Олександрович нагороджений Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації.

Вітаємо його і бажаємо успіхів у всіх нових починаннях.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 11 | Дата: 03-Жов-2021

Свято до Дня працівників освіти в нашому ліцеї пройшло на найвищому рівні.

Цього дня одинадцятикласники спробували себе в ролі вчителів, а також були організаторами святкової атмосфери в закладі.

Присутні на концерті отримали незабутні враження від виступів юних артистів, веселих сценок, запальних танців.

Допомагали подарувати свято вчителям класний керівник 11-М класу Пуденко Марина Миколаївна та заступник директора з виховної роботи Колісник Оксана Сергіївна.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 23 | Дата: 02-Жов-2021

ПОНЛІМ багатий на талановиту молодь! Саме під таким гаслом пройшли вечори для учнів 5-8 та 9-11 класів.

Сама атмосфера дружнього шкільного колективу надихала на творчість.

Дякуємо юним артистам за приємні враження!!!

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 18 | Дата: 25-Вер-2021

21 вересня пройшов мітинг-реквієм, приурочений пам'яті загиблих мирних жителів "Пам'ять про них збережуть обеліски".

Пізніше в закладі День національного одягу зібрав усіх ліцеїстів на загальношкільну лінійку, присвячену Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.

Сюрпризом для шкільного колективу був пісенний дарунок від заслуженого працівника культури України, керівника народного фольклорного ансамблю "Маланка" Глущенко Ю.А.

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 23 | Дата: 25-Вер-2021

Колектив закладу долучається до конкурсу, адже турбуємося про своє здоров’я та здоров’я наших учнів.

#ВакцинованіВідкриті

... Читати далі »

Категория: Життя ліцею | Просмотров: 10 | Дата: 22-Вер-2021