Нові змагання – блискучий результат

   Черлідинг – це не просто один із видів спорту, це улюблене заняття наших ліцеїстів, якому вони приділяють багато вільного часу. Приємно спостерігати, що дівчатка нашого закладу дуже вдало проявляють себе під час змагань з черлідингу. Стільки зусиль покладено у кожен виступ!  Адже грація, синхронність в рухах, акробатичні піруети під  музичний супровід даються далеко не кожному. І ми з гордістю заявляємо, що наші учениці, вихованці хореографічного гуртка «Стимул»,  можуть робити це якнайкраще.

   Так  було і 7 грудня під час чемпіонату Полтавського району, що відбувся у Розсошанській гімназії, де молодша група посіла ІІ місце. А данс команда старшої групи (вік 8-12 років) у складі: Пивоваренко Віолети, Маслак Вікторії, Лінської Єлизавети, Качан Марії, Галатченко Анни, Хоменко Аліни, Запари Анни, Драч Катерини, Капустянчик Анастасії, Сапєгіної Марії, Мирошниченко Вікторії, Кравченко Софії, Шевченко Єлизавети, Каблукової  Вікторії та Пискун Марії здобула абсолютне золото.

  Вітаємо колектив дівчат та їх наставника Троцьку І.О. з чудовим результатом змагань і бажаємо й надалі вдосконалювати свою майстерність і підкорювати нові вершини.

 

Категорія: Конкурси | Переглядів: 181 | Додав