Незабутня зустріч

   Неймовірна зустріч відбулася 29 листопада 2017 року у стінах нашого закладу. До учнів середніх класів завітали Заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи і світу – кращий боксер світу 2017 року Олександр Хижняк, Заслужений  тренер України Олександр Хижняк – старший та директор Полтавського обласного центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Калаптуровська Людмила Миколаївна, завдяки якій і стала можливою дана подія.

   У ході зустрічі спортсмен розповів про свої перші спортивні уподобання, про те, як саме почав займатися боксом і яких зусиль йому довелося докласти аби досягти такого неймовірного результату. Діти мали змогу задавати Олександру запитання. А ті, хто ставив цікаві і неординарні питання, отримали іменні плакати від полтавської зірки.

   Олександр Хижняк – це яскравий приклад людини, яка завдяки своїй цілеспрямованості, наполегливій праці, стабільності, щирості та людяності змогла  у свої 22 роки досягти неймовірного результату. То ж сподіваємося, що наші учні зробили правильні висновки із зустрічі з ним.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 431 | Додав