Останні перемоги в конкурсах

   Змагання з черлідингу

   24 лютого 2019 року на базі Комунального закладу "Полтавська гімназія №6" відбувся чемпіонат із черлідингу серед школярів міста Полтави та Полтавської області. Понад 120 учасників взяли участь у цих змаганнях. Змагання пройшли у різних номінаціях: соло, дуети, квартети і групові виступи. Також для глядачів та учасників були проведені показові виступи майстрів спорту України із черлідингу.

   Чемпіонат перетворився у феєричне, захоплююче свято краси та енергії, грації та досконалості, де всі команди показали високий рівень майстерності. Зокрема наші учениці – Коротіна Поліна (6кл.) та Самойленко Даша (10кл.) здобули абсолютну перемогу та отримали дипломи першого ступеня у номінаціях данс соло та джаз соло. Маслак Вікторія – ІІ місце серед юніорів. У напруженій боротьбі наша "Стимул данс" команда виборола загальне третє командне місце.

   Вітаємо усіх учасників команди у складі Нос Е., Сапєгіної М., Шевченко Є., Пискун М., Коротіної П., Пивоваренко В., Галатченко А., Лінської Є., Качан М., Маслак В., Мирошниченко В., Запари А., Хоменко А., Драч К. з перемогою, а разом з ними і керівника колективу Троцьку І.О. Саме вона започаткувала цей танцювальний напрям у нашому закладі і привила любов дітей до черліденгу.

 

 


   Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ»

   З метою формування у дітей правової культури громадянина України, ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю протягом вересня-грудня 2018 року Національною бібліотекою України для дітей було проведено Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ».

   В обласному етапі в номінації «Колективна робота» перемогу здобув спільний проект учениці 11 класу Северин Дарї та учителя правознавства Сапегіної Анни Юріївни – «Правовий квест».

  


   "Здорове життя - успіх буття"

    30 листопада 2018 року на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся конкурс "Здорове життя - успіх буття". Учні в кількості 4 чоловік представили наш заклад в даному конкурсі. Дяченко Анна і Коротіна Поліна презентували свої творчі роботи в номінації "Соціальна реклама", а Харитенко Богдан і Кривоус Альвіна – в номінації "Науково-дослідницька робота". Всі добре виступили, отримали дипломи і  багато позитивних емоцій.


   Обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої»

   З метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу позашкільний заклад «Полтавська обласна Мала академія наук» щорічно проводить обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої».

   У 2018 році він був присвячений 85-м роковинам Голодомору в Україні. Його учасниці від нашого закладу Кривоус Альвіна із 11-І класу та Вербич Леся із 10-І класу посіли відповідно І і ІІІ місце.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 265 | Додав