Коворкінг для педагогічних працівників

   18 грудня 2019 року на базі нашого ліцею було проведено коворкінг для педагогічних працівників наукових ліцеїв Полтавської області „Інноваційні рішення в діяльності наукових ліцеїв”.

   Учасники дискусії висловили необхідність тісної співпраці між науковими ліцеями та закладами, що надають вищу та післядипломну освіту, Державною службою якості освіти, департаментом освіти і науки з метою створення дієвого простору між закладами освіти наукового спрямування, управлінськими та науково-методичними структурами області і створення комплексного плану розвитку наукових ліцеїв.

   До спільних заходів комплексного плану запропоновано внести: створення Асоціації закладів спеціалізованої освіти, організацію щорічних виїзних семінарів для закладів спеціалізованої освіти, проведення тематичних зустрічей працівників наукових ліцеїв з юристами, працівниками наукових установ, експертами різних галузей, підтримку неперервної освіти педагогічних працівників наукових ліцеїв шляхом запровадження нових форм післядипломної освіти, організацію наукової практики у закладах вищої освіти для ліцеїстів тощо.

   Під час обміну досвідом роботи Заслужений працівник освіти України, вчитель історії нашого закладу С. В. Сапєгін продемонстрував учасникам заходу шлях розвитку дослідницької компетентності здобувачів освіти та здобуття ними освіти наукового спрямування: діяльність польової археологічної школи, в якій беруть активну участь учні і випускники ліцею-інтернату, досліджуючи могильник черняхівської культури, розташований поблизу Шишак.

   Учасники коворкінгу продовжать спільну роботу над комплексним планом розвитку наукових ліцеїв у дистанційному режимі, за участю науковців ПОІППО ім. М.В. Остроградського та Державної служби якості освіти у Полтавській області, адже предметом планування повинні бути усі компоненти освітнього середовища наукового ліцею: умови, процеси і результати, в яких і над якими відповідно працює заклад освіти.

 

 

 

   Посилання на джерело статті http://poippo.pl.ua/novyny-poippo-blohom/item/5384-spilnyi-prostir-nauky-i-praktyky-provedeno-kovorkinh-pedahohichnykh-pratsivnykiv-naukovykh-litseiv

Категорія: Гості закладу | Переглядів: 212 | Додав