Конкурс імені Миколи Гоголя

   11 квітня 2019 року з метою вшанування пам’яті М.Гоголя та поглибленого вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання у молодого покоління схильності до наукової роботи та творчості в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені М.Гоголя, участь у якому взяли представники різних регіонів України, зокрема Харківської, Львівської, Луганської, Полтавської, Запорізької, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

   Цікавими та пізнавальними були екскурсії картинними галереями та історичними музеями, мальовничою територією закладу, які провели для учасників конкурсу співробітники університету.

   Гості також мали змогу поспілкуватися з ректором державного університету імені М. Гоголя,  кандидатом історичних наук, доцентом, Відмінником освіти України О. Г. Самойленком та деканом філологічного факультету, кандидатом педагогічних наук, доцентом, Відмінником освіти України О. В. Забарним, поділитися власними враженнями про творчий конкурс та важливість проведення таких заходів.

   За визначенням голови журі,  Заслуженого діяча науки і техніки, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри слов´янської філології, компаративістики та перекладу Ніжинського університету Г. В. Самойленка, роботи більшості учасників Конкурсу відзначалися творчим пошуком, самостійністю та оригінальністю мислення, неформальним підходом до аналізу творів М.Гоголя.

   Серед учнівських досліджень у номінації “мистецтвознавство” перше місце посіла робота учениці нашого закладу, десятикласниці Лесі Вербич (науковий керівник А.М.Щербина).

   Вітаємо Лесю і бажаємо успіхів у навчанні, натхнення, творчості  і ще багато-багато перемог!

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 260 | Додав