Geography in Ukraine, at school, in the heart

Географія в Україні, у школі, у серці

«Найкраще, що може робити людина, яка любить свою професію – це самовдосконалюватися. А якщо ти вчитель, то це правило стає обов’язковим та непорушним». Цими мотиваційними рядками керувалась вчителька географії закладу Валентина КІТЧЕНКО при подачі заявки на семінар з геонаукової інформації для вчителів 2023 (GIFT) на тему «Ключова роль геонаук у глобальному виклику сталого розвитку: лідери змін до 2030 року)».

Цей захід проводився з 24 по 26 квітня 2023 року у Відні (Австрія) та був організований Генеральною асамблеєю Європейського союзу наук про Землю (EGU).

Основна мета семінарів GIFT – поширити наукову інформацію з перших вуст для вчителів природничих наук, значно скоротивши час між фактичним відкриттям і підручником. Крім то ... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 33 | Дата: 07-Тра-2023

27 квітня 2023 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулися І учнівські наукові читання «The first steps to science». Їх активною учасницею була і десятикласниця нашого закладу Пивоваренко Віолета (науковий керівник Шульга В. М.). Учениця гідно представила свою роботу на тему «Арбелос та деякі його властивості» у науковій секції «Математика. Фізика. Інформатика. STEM-освіта. Економіка».

Щиро вдячні ректору Марина Гриньова, адміністрації, професорсько-викладацькому складу та Студентській раді за організацію і проведення заходу. Очікуємо електронний збірник наукових праць, який буде виданий за результатами наукових читань.

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 23 | Дата: 06-Тра-2023

3 березня 2023 року вся світова громадськість відзначає 135-річчя від дня народження Антона Семеновича Макаренка (1888 – 1939) – всесвітньо відомого педагога, класика світової педагогіки ХХ ст., творця оригінальної соціально-особистісної педагогічної концепції, ученого зі світовим ім’ям, письменника.

Антон Семенович – один із найвідоміших педагогів, який збагатив світову педагогіку, вніс значний доробок у теорію виховання. Рішенням ЮНЕСКО (1988) А. С. Макаренка визнано одним із чотирьох видатних педагогів, які визначили спосіб педагогічного мислення в ХХ столітті. Він залишив по собі багату педагогічну спадщину, яка нараховує понад 150 творів. Його «Педагогічна поема» була і залишається улюбленою книжкою усього світу.

13 березня, заходи до цієї визначної дати розпочалися у нашому закладі загальношкільною лінійкою та покладанням квіті ... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 42 | Дата: 14-Бер-2023

У грудні у місті Косові Івано-Франківської області в режимі онлайн відбулася IV Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…», у якій взяли участь і учениці нашого закладу – Коротіна Поліна (науковий керівник: Пузир Я. В.) та Шевченко Анастасія (науковий керівник: Сапегіна А.Ю.).

Свої роботи дівчатка представили у секції «Традиції, звичаї та обряди українського народу». Наукові дослідження були високо відзначені журі конкурсу. Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 35 | Дата: 20-Лют-2023

У грудні у місті Косові Івано-Франківської області в режимі онлайн відбулася IV Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція учнівської молоді «Завжди в народі буде жити, що серце серцю передасть…», у якій взяли участь і учениці нашого закладу – Коротіна Поліна (науковий керівник: Пузир Я. В.) та Шевченко Анастасія (науковий керівник: Сапегіна А.Ю.).

Свої роботи дівчатка представили у секції «Традиції, звичаї та обряди українського народу». Наукові дослідження були високо відзначені журі конкурсу. Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 31 | Дата: 12-Лют-2023

28 листопада 2022 року за сприяння МОН України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася XVI Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід". Учасники конференції - учні зі всієї України.

Наш заклад представляла учениця 10 класу Шевченко Анастасія (науковий керівник: Сапегіна А. Ю.) Результати дослідження «Трансформації елементів язичництва в етнофестивалі «Купальські гуляння» в селі Ковалівка Полтавського району» ввійшли до збірки наукових праць. Вітаємо, бажаємо подальших творчих успіхів!

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 20 | Дата: 12-Лют-2022

24 вересня в онлайн режимі відбулася урочиста зустріч правління і активу Міжнародної макаренківської асоціації (ММА), присвячена 30-річчю заснування цієї поважної наукової спільноти. Присутні дізналися про те, як, чиїми зусиллями і з якою метою відбувалося об’єднання теоретиків і практиків макаренкознавства.

До зустрічі долучилися директор закладу Шульга В.І., Шульга В.М., Пашко Л.Ф. та Кривошапка Т.М.

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 216 | Дата: 27-Вер-2021

До Міжнародного дня музеїв у приміщенні Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського відбулася презентація наукового видання «Звід пам'яток історії та культури України: Полтавська область. Машівський район».

Цей випуск продовжує дослідження багатства культурної та історичної спадщини Полтавщини та присвячений пам'яткам природи, археології, історії, архітектури та iсторії техніки, що розташовані на території Машівського райо ... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 326 | Дата: 09-Чер-2021

1-3 лютого 2021 року в м.Рим (Італія) відбулася III Міжнародна науково-практична конференція “EUROPEAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS”.
Приємно відзначити, що у збірнику тез конференції надрукована стаття, підготовлена десятикласником Шапаром Романом спільно з вихователем Ткаченко Галиною Миколаївною.

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 255 | Дата: 02-Бер-2021

   Учениці 11-М класу Тепайкіна Дарія та Тимошенко Аліна разом з вчителями Глухотою В.О. та Сапегіною А.Ю. взяли участь у V  Міжнародній науково-практичній конференції "PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT".
   Наукові дослідження  були включені до збірника конференції  та відзначені сертифікатами.

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 325 | Дата: 26-Січ-2021

   13-15 листопада 2020 року в м. Миколаїв в онлайн-форматі відбулась ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

   Наш заклад представляли Тепайкіна Дарія та Демченко Ростислав (11-М клас) у секції географічне краєзнавство, Маленко Олександр (10-М клас) та Лисько Анастасія (9-А клас) у секції історичне краєзнавство. Керівниками робіт учнів були вчителька історії Сапегіна Анна Юріївна та вчитель географії Глухота Віталій Олександрович.

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 311 | Дата: 26-Гру-2020

   На самому початку жовтня Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді провела заочну ІX обласну конференцію „Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації”, присвячену загальній темі висвітлення життєвого та творчого шляху полтавців у різних галузях науки, техніки та мистецтва.

   Наші юні науковці підготували на конференцію п’ять робіт:

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 277 | Дата: 29-Жов-2020

   30 вересня 2020 року вчителі нашого ліцею взяли участь в онлайн-cемінарі Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти «Розвиток лідерської компетентності вчителя».

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 296 | Дата: 02-Жов-2020

   28 січня директор ліцею Шульга В.І. та заступниця з навчальної роботи Семенко Л.І. взяли участь в коворкінгу "Створюємо простір якісної освіти разом". Він відбувся за участі Руслана Гурака, Голови Державної служби якості освіти України та Дмитра Луніна, першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації.

   Основна мета коворкінгу - допомогти школам у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

... Читати далі »

Категория: Конференції, семінари | Просмотров: 320 | Дата: 30-Січ-2020