1 2 »

18 серпня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін в рамках перевірки шкіл на наявність укриттів перед початком 2022/2023 н.р. відвідав і наш заклад. Сьогодення ставить перед освітянами нові виклики, де найголовніше – це безпека дітей. Укриття працівниками закладу облаштовані й готові приймати учнів. Загалом там є все необхідне – світло, вода, аптечки. Проте Д. Лунін пообіцяв виділити кощти для вдосконалення укриття та розширення виходів.

Приємно відзначити, що очільник області відзначив відповідальний підхід всього колективу ліцею до створення комфортних умов для учасників освітнього процесу.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 109 | Дата: 22-Сер-2022

13-14 серпня 2022 року у межах робочої поїздки на Полтавщину до ПНПУ імені В. Г. Короленка та нашого ліцею завітав Сергій Захарін, державний секретар Міністерства освіти і науки України, доктор економічних наук, професор.

Він ознайомився з роботою закладу та підготовкою до нового навчального року, також відвідав музей імені А. С. Макаренка.

  ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 112 | Дата: 15-Сер-2022

Традиційна довгоочікувана зустріч у переддень Дня Святого Миколая. До учнів закладу завітали студенти вокального відділу Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка із новорічним мюзиклом "Іван та Вовчиця".

Кожен із присутніх отримав чудові враження від майстерної акторської гри та загальної святкової атмосфери, що панувала в актовій залі.

Дирекція закладу виносить подяку керівнику вокального відділу Томенко Тетяні Олександрівні та її вихованцям за багаторічну співпрацю та внесок в розвиток естетичних смаків підростаючого покоління!

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 184 | Дата: 16-Гру-2021

Полтавський міжшкільний ресурсний Центр інформує: (зі сторінки МРЦ у мережі Facebook )

Виїзний семінар працівників МРЦ

5 червня 2021 року колектив МРЦ з метою налагодження співпраці щодо впровадження STEAM - освіти відвідав КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради".

На сучасному етапі – це заклад нового типу, що має розвинену матеріально-технічну базу, традиції і здобутки.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 221 | Дата: 05-Чер-2021

Минулої суботи наш заклад радісно зустрічав гостей.

На знайомство завітали майбутні вступники до ліцею.

В актовій залі Червоного будинку перед ними виступив та дав відповіді на часті питання директор Шульга В.І.

Також для гостей підготували номери художньої самодіяльності, відеозвернення випускників, екскурсії територією та відвідування локацій, підготовлених вчителями ліцею: кабінет історії, безпрограшне спортлото, "Чари Excel", декоративно-прикладне мистецтво, "Робототехніка&qu ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 264 | Дата: 30-Тра-2021

11 березня наш заклад приймав учасників ювілейної ХХ Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 133-й річниці з дня народження А.С. Макаренка та 30-річчю заснування Міжнародної макаренківської асоціації, тема якої «Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія нової української школи»

Урочисте відкриття конференції відбулося біля пам'ятника А.С.Макаренку в с. Кова ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 327 | Дата: 14-Бер-2021

   Наприкінці вересня у рамках серії тренінгів із розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти до ліцею завітали представники управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.
Категория: Гості закладу | Просмотров: 273 | Дата: 01-Жов-2020

   18 грудня 2019 року на базі нашого ліцею було проведено коворкінг для педагогічних працівників наукових ліцеїв Полтавської області „Інноваційні рішення в діяльності наукових ліцеїв”.

   Учасники дискусії висловили необхідність тісної співпраці між науковими ліцеями та закладами, що надають вищу та післядипломну освіту, Державною службою якості освіти, департаментом освіти і науки з ме ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 437 | Дата: 01-Січ-2020

   27 листопада 2019 року відбулася зустріч з методистом відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М. В. Остроградського Шостею Світланою Петрівною та вчителями інформатики, які проходили курси підвищення кваліфікації.

   Директор, Шульга В. І., познайомив гостей із закладом, його основними завданнями, розповів про успіхи і досягнення вихованців.  А майстер-клас «Art-Ex ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 399 | Дата: 03-Гру-2019

   8 червня 2019 року відповідно до плану Всеукраїнської науково-практичної конференціЇ «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти» у нашому закладі було проведено «круглий стіл» з обговорення актуальних питань формування й розвитку віртуального освітнього середовища (модераторид. пед. н., доцент, виконавчий директор ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти» Ірина Андрощук та к. іст. н., доцент, ректор Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко), на якому виступили ректори, проректори закладі ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 524 | Дата: 19-Чер-2019

   21 травня 2019 року на базі нашого закладу було проведено обласний семінар заступників директора із виховної роботи інтернатних закладів Полтавської області. Ключова тема засідання: «Від щасливого учителя до щасливого учня» наскрізно поєднала усі виступи учасників. До засідання долучилися учні ліцею, які презентували присутнім навчальні аспекти, а заступник директора з ВР Колісник Оксана Сергіївна виховні аспекти роботи закладу і також провели екскурсію по музею-заповіднику А. С. Макаренка. Учитель трудового навчання Каращук Валентина Миколаївна разом із своїми вихованцями організувала майстер-клас із виготовлення декоративної прикраси. Наостанок гості отримали море позитиву від зустрічі із пс ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 432 | Дата: 26-Тра-2019

   Зовнішнє незалежне оцінювання – надзвичайно відповідальний етап в житті кожного випускника освітнього закладу,  адже від його результатів залежатиме подальше навчання і життя в цілому. Успіх на ЗНО – це не фокус або везіння. Успіх на ЗНО –  це, перш за все, старанність і наполегливість учня.

   З 05 лютого 2019 року в Україні стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Саме тому дуже своєчасною і актуальною була зустріч 04 лютого 2019 року учнів 10-11-х класів Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені А.С. ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 606 | Дата: 05-Лют-2019

   27 вересня на базі Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради в приміщенні актової зали музею-заповідника А.С.Макаренка проходив Міжрегіональний науково-практичний семінар «Школа – духовний осередок розвитку особистості, демократичної територіальної громади і держави», присвячений 130 річниці від дня народження Антона Макаренка. Директор закладу В. І. Шульга привітав гостей і учасників семінару.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 618 | Дата: 03-Жов-2018

   25 лютого 2018 року виповнилося 30 років із дня відкриття музею-заповідника А. С. Макаренка. За цей час його відвідали сотні тисяч відвідувачів, він став місцем зустрічей учених-макаренкознавців із різних країн світу, у його стінах створена Міжнародна Макаренківська Асоціація, тут продовжується наукова та екскурсійна робота, а на його території знаходиться один із кращих навчальних закладів області – Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 943 | Дата: 11-Бер-2018

19 вересня 2017 року Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради приймала гостей – методиста відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Шостю С.П. разом із учителями математики та інформатики, які проходили курсову перепідготовку. Дуже приємно, що серед них була і наша випускниця (2009 р.) Давиденко Наташа.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 706 | Дата: 20-Вер-2017

   25 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017 «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

   Даний захід проходив у рамках всеукраїнського руху ЕdCamp Ukraine та національного відбору «EdCamp in a Box». Метою (не)конференції стало поширення нових демократичних форматів і платформ для навчання та педагогічної взаємодії; надання ефективних освітніх інструмент ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 579 | Дата: 29-Бер-2017

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка протягом багатьох років тісно співпрацює з Полтавським відділенням Малої академії наук України. Кожного року учні закладу не тільки достойно захищають науково-дослідницькі роботи на обласному етапі конкурсу МАН, а й пристойно захищають честь Полтавської області на ІІІ Всеукраїнському рівні в м. Києві. Може, саме тому 09 березня 2017 року нашу гімназію відвідала делегація у складі: президента МАН України, члена-кореспондента НАН України Станіслава Довгого, ректора ПолтНТУ, президента По ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 518 | Дата: 15-Бер-2017

   13 березня музей-заповідник А.С. Макаренка та Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка вшановує пам’ять педагога та письменника зі світовим ім’ям – Антона Семеновича Макаренка.

 В цьому році відзначали 129 річницю від Дня народження Антона Семеновича урочистостями біля пам’ятника, святковою лінійкою та концертом від учнів гімназії, майстер-класами від козацьких майстрів декоративно-прикладного мистецтва, екскурсіями, відкриттям виставки особистих речей А.С.Макаренка. До цих заходів залучалися праці ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 517 | Дата: 14-Бер-2017

 9 грудня 2016 року у рамках  міжнародного семінару «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі», який  провеодить Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, факультет «Artes Liberales» Варшавського університету, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, на базі нашої гімназії відбулося засідання на тему "Особливості адаптації студентів-переселенців до університетського середовища".

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 491 | Дата: 16-Гру-2016

   28 листопада 2016 року учні закладу стали учасниками Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна».

   Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче.

   Н ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 486 | Дата: 29-Лис-2016

1-20 21-31