1 2 3 4 »

18 серпня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін в рамках перевірки шкіл на наявність укриттів перед початком 2022/2023 н.р. відвідав і наш заклад. Сьогодення ставить перед освітянами нові виклики, де найголовніше – це безпека дітей. Укриття працівниками закладу облаштовані й готові приймати учнів. Загалом там є все необхідне – світло, вода, аптечки. Проте Д. Лунін пообіцяв виділити кощти для вдосконалення укриття та розширення виходів.

Приємно відзначити, що очільник області відзначив відповідальний підхід всього колективу ліцею до створення комфортних умов для учасників освітнього процесу.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 74 | Дата: 22-Сер-2022

13-14 серпня 2022 року у межах робочої поїздки на Полтавщину до ПНПУ імені В. Г. Короленка та нашого ліцею завітав Сергій Захарін, державний секретар Міністерства освіти і науки України, доктор економічних наук, професор.

Він ознайомився з роботою закладу та підготовкою до нового навчального року, також відвідав музей імені А. С. Макаренка.

  ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 71 | Дата: 15-Сер-2022

Традиційна довгоочікувана зустріч у переддень Дня Святого Миколая. До учнів закладу завітали студенти вокального відділу Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка із новорічним мюзиклом "Іван та Вовчиця".

Кожен із присутніх отримав чудові враження від майстерної акторської гри та загальної святкової атмосфери, що панувала в актовій залі.

Дирекція закладу виносить подяку керівнику вокального відділу Томенко Тетяні Олександрівні та її вихованцям за багаторічну співпрацю та внесок в розвиток естетичних смаків підростаючого покоління!

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 155 | Дата: 16-Гру-2021

Полтавський міжшкільний ресурсний Центр інформує: (зі сторінки МРЦ у мережі Facebook )

Виїзний семінар працівників МРЦ

5 червня 2021 року колектив МРЦ з метою налагодження співпраці щодо впровадження STEAM - освіти відвідав КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради".

На сучасному етапі – це заклад нового типу, що має розвинену матеріально-технічну базу, традиції і здобутки.

... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 185 | Дата: 05-Чер-2021

Минулої суботи наш заклад радісно зустрічав гостей.

На знайомство завітали майбутні вступники до ліцею.

В актовій залі Червоного будинку перед ними виступив та дав відповіді на часті питання директор Шульга В.І.

Також для гостей підготували номери художньої самодіяльності, відеозвернення випускників, екскурсії територією та відвідування локацій, підготовлених вчителями ліцею: кабінет історії, безпрограшне спортлото, "Чари Excel", декоративно-прикладне мистецтво, "Робототехніка&qu ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 226 | Дата: 30-Тра-2021

11 березня наш заклад приймав учасників ювілейної ХХ Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 133-й річниці з дня народження А.С. Макаренка та 30-річчю заснування Міжнародної макаренківської асоціації, тема якої «Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія нової української школи»

Урочисте відкриття конференції відбулося біля пам'ятника А.С.Макаренку в с. Кова ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 281 | Дата: 14-Бер-2021

   Наприкінці вересня у рамках серії тренінгів із розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти до ліцею завітали представники управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.
Категория: Гості закладу | Просмотров: 244 | Дата: 01-Жов-2020

   18 грудня 2019 року на базі нашого ліцею було проведено коворкінг для педагогічних працівників наукових ліцеїв Полтавської області „Інноваційні рішення в діяльності наукових ліцеїв”.

   Учасники дискусії висловили необхідність тісної співпраці між науковими ліцеями та закладами, що надають вищу та післядипломну освіту, Державною службою якості освіти, департаментом освіти і науки з ме ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 397 | Дата: 01-Січ-2020

   27 листопада 2019 року відбулася зустріч з методистом відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М. В. Остроградського Шостею Світланою Петрівною та вчителями інформатики, які проходили курси підвищення кваліфікації.

   Директор, Шульга В. І., познайомив гостей із закладом, його основними завданнями, розповів про успіхи і досягнення вихованців.  А майстер-клас «Art-Ex ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 365 | Дата: 03-Гру-2019

   8 червня 2019 року відповідно до плану Всеукраїнської науково-практичної конференціЇ «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти» у нашому закладі було проведено «круглий стіл» з обговорення актуальних питань формування й розвитку віртуального освітнього середовища (модераторид. пед. н., доцент, виконавчий директор ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти» Ірина Андрощук та к. іст. н., доцент, ректор Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко), на якому виступили ректори, проректори закладі ... Читати далі »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 492 | Дата: 19-Чер-2019