1 2 3 »

Традиційна довгоочікувана зустріч у переддень Дня Святого Миколая. До учнів закладу завітали студенти вокального відділу Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка із новорічним мюзиклом "Іван та Вовчиця".

Кожен із присутніх отримав чудові враження від майстерної акторської гри та загальної святкової атмосфери, що панувала в актовій залі.

Дирекція закладу виносить подяку керівнику вокального відділу Томенко Тетяні Олександрівні та її вихованцям за багаторічну співпрацю та внесок в розвиток естетичних смаків підростаючого покоління!

... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 76 | Дата: 16-Dec-2021

Полтавський міжшкільний ресурсний Центр інформує: (зі сторінки МРЦ у мережі Facebook )

Виїзний семінар працівників МРЦ

5 червня 2021 року колектив МРЦ з метою налагодження співпраці щодо впровадження STEAM - освіти відвідав КЗ "Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради".

На сучасному етапі – це заклад нового типу, що має розвинену матеріально-технічну базу, традиції і здобутки.

... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 103 | Дата: 05-Jun-2021

Минулої суботи наш заклад радісно зустрічав гостей.

На знайомство завітали майбутні вступники до ліцею.

В актовій залі Червоного будинку перед ними виступив та дав відповіді на часті питання директор Шульга В.І.

Також для гостей підготували номери художньої самодіяльності, відеозвернення випускників, екскурсії територією та відвідування локацій, підготовлених вчителями ліцею: кабінет історії, безпрограшне спортлото, "Чари Excel", декоративно-прикладне мистецтво, "Робототехніка&qu ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 139 | Дата: 30-May-2021

11 березня наш заклад приймав учасників ювілейної ХХ Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 133-й річниці з дня народження А.С. Макаренка та 30-річчю заснування Міжнародної макаренківської асоціації, тема якої «Гуманістичні орієнтири професійного становлення вчителя: макаренківська традиція і місія нової української школи»

Урочисте відкриття конференції відбулося біля пам'ятника А.С.Макаренку в с. Кова ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 179 | Дата: 14-Mar-2021

   Наприкінці вересня у рамках серії тренінгів із розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти до ліцею завітали представники управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.
 &nbs ... Read more »
Категория: Гості закладу | Просмотров: 164 | Дата: 01-Oct-2020

   18 грудня 2019 року на базі нашого ліцею було проведено коворкінг для педагогічних працівників наукових ліцеїв Полтавської області „Інноваційні рішення в діяльності наукових ліцеїв”.

   Учасники дискусії висловили необхідність тісної співпраці між науковими ліцеями та закладами, що надають вищу та післядипломну освіту, Державною службою якості освіти, департаментом освіти і науки з ме ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 318 | Дата: 01-Jan-2020

   27 листопада 2019 року відбулася зустріч з методистом відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім. М. В. Остроградського Шостею Світланою Петрівною та вчителями інформатики, які проходили курси підвищення кваліфікації.

   Директор, Шульга В. І., познайомив гостей із закладом, його основними завданнями, розповів про успіхи і досягнення вихованців.  А майстер-клас «Art-Ex ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 288 | Дата: 03-Dec-2019

   8 червня 2019 року відповідно до плану Всеукраїнської науково-практичної конференціЇ «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти» у нашому закладі було проведено «круглий стіл» з обговорення актуальних питань формування й розвитку віртуального освітнього середовища (модераторид. пед. н., доцент, виконавчий директор ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти» Ірина Андрощук та к. іст. н., доцент, ректор Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко), на якому виступили ректори, проректори закладі ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 416 | Дата: 19-Jun-2019

   21 травня 2019 року на базі нашого закладу було проведено обласний семінар заступників директора із виховної роботи інтернатних закладів Полтавської області. Ключова тема засідання: «Від щасливого учителя до щасливого учня» наскрізно поєднала усі виступи учасників. До засідання долучилися учні ліцею, які презентували присутнім навчальні аспекти, а заступник директора з ВР Колісник Оксана Сергіївна виховні аспекти роботи закладу і також провели екскурсію по музею-заповіднику А. С. Макаренка. Учитель трудового навчання Каращук Валентина Миколаївна разом із своїми вихованцями організувала майстер-клас із виготовлення декоративної прикраси. Наостанок гості отримали море позитиву від зустрічі із пс ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 315 | Дата: 26-May-2019

   Зовнішнє незалежне оцінювання – надзвичайно відповідальний етап в житті кожного випускника освітнього закладу,  адже від його результатів залежатиме подальше навчання і життя в цілому. Успіх на ЗНО – це не фокус або везіння. Успіх на ЗНО –  це, перш за все, старанність і наполегливість учня.

   З 05 лютого 2019 року в Україні стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Саме тому дуже своєчасною і актуальною була зустріч 04 лютого 2019 року учнів 10-11-х класів Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені А.С. ... Read more »

Категория: Гості закладу | Просмотров: 497 | Дата: 05-Feb-2019

1-10 11-20 21-29