Гості з відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО

19 вересня 2017 року Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради приймала гостей – методиста відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Шостю С.П. разом із учителями математики та інформатики, які проходили курсову перепідготовку. Дуже приємно, що серед них була і наша випускниця (2009 р.) Давиденко Наташа.

   Директор, Шульга В. І., познайомив гостей із закладом, його основними завданнями, розповів про успіхи і досягнення вихованців.  Досвідом роботи учителів кафедри природничо-математичних дисциплін поділилася учитель математики та інформатики Шульга В. М.. Усі зацікавилися виступами одинадцятикласниць: Тані Новосьолової, призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України МАН, з її роботою «Використання саліцилатів як біорегуляторів вуглеводного обміну», та Вікторії Радіоненко, яка продемонструвала інтегровані проекти, що створювалися і захищалися на уроках інформатики та математики: електронний варіант дитячої книги казок, презентацій «Моє рідне село» та «Побудова перерізу  многогранника», «Улюблений мультгерой у системі координат» та ін..

   А майстер-клас «Чари Excel», який провела Шульга В.М., надав можливість кожному учителю у середовищі електронних таблиць створити казкову чарівну клумбу, на якій квіти гойдаються від подиху вітру, ними милуються метелики, а іноді подивитися на цю красу прилітають чарівні пташки…

   На завершення гості відвідали Білий будинок музею-заповідника А. С. Макаренка, пройшлися стежинами, де ступала нога видатного педагога, отримали заряд позитивних емоцій для розробки нових творчих ідей і планів та втілення їх у життя. Тож бажаємо їм здійснення мрій і сподівань!

Категорія: Гості закладу | Переглядів: 432 | Додав
avatar