ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ......ПРОСТО ЙДУТЬ...

   Минуло 4 роки. Роки важких втрат, болю і випробувань. 4 роки, які назавжди змінили країну і кожного українця. Вони закарбувалися в історичній пам’яті нашого народу назавжди.

 

   Гірка біда прийшла в багато населених пунктів України. Не оминула і наш. День 16 березня 2018 року минув у закладі із присмаком смутку та печалі. Минуло рівно три роки з дня смерті нашого односельця, випускника нашого закладу Михайла Шаблі, який загинув 16 березня 2015 року в районі с. Нижнє Лозове Артемівського району Донецької області - під час проведення розвідки.

   З 14 липня 2003 року служив на офіцерських посадах у Збройних Силах України. Був заступником командира розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської моторизованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Капітан. Учасник антитерористичної операції на Сході України.

 

   Михайло отримав бойове хрещення у зоні АТО на Савур Могилі. Відзначився й під час наступу на дебальцівському напрямку: він із своїми бойовими товаришами першими зайшли у населений пункт Логвиново і закріпилися на позиції.

 

   Указом Президента України від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Шабля Михайло Ігорович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

 

   Під час проведення лінійки-пам’яті хвилиною мовчання ми вшанували Героїв Майдану, героїв АТО, усіх тих, хто помер за наше світле майбутнє на Сході України. До проведення заходу долучилися також представники Полтавської РДА та  Військового комісаріату.

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 342 | Додав