Герої не вмирають...

Напередодні Дня захисника України 11 жовтня мало б виповнитися 36 років захиснику Михайлу Шаблі, випускнику нашого закладу, який загинув 16 березня 2015 року в районі с. Нижнє Лозове Артемівського району Донецької області - під час проведення розвідки.

Михайло закінчив Полтавський військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Кадровий військовий.

З 14 липня 2003 року він служив на офіцерських посадах у Збройних Силах України. Був заступником командира розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської моторизованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Капітан. Учасник антитерористичної операції на Сході України.

Михайло отримав бойове хрещення у зоні АТО на Савур Могилі. Відзначився й під час наступу в дебальцівському напрямку: він із своїми бойовими товаришами першими зайшли у населений пункт Логвиново і закріпилися на позиції.

Похований у рідному селі Ковалівка, його ім’я присвоєно одній з вулиць даного населеного пункту. 1 вересня 2015 року ковалівська громада, вчителі та учні ліцею вшанували пам'ять героя відкриттям меморіальної дошки.

Указом Президента України від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Шабля Михайло Ігорович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ... ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 37 | Додав