Герої не вмирають

   У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму.

   З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України і зараз на сході країни у нашому закладі було проведено ряд заходів. Класні керівники провели інформаційні хвилини, години спілкування «Обирай свободу», «Героями не народжуються, героями стають». В ці пам’ятні дні діти також переглядали відеофільми «Революція Гідності. Хроніка подій».

   21 листопада була проведена тематична загальношкільна лінійка «День Гідності та Свободи. Нескорена та незламна Україна». Учасники заходу згадали історичні передумови нового для українців свята, говорили про події минулого та нинішнього років і вшанували пам’ять загиблих у протистояннях на Київському Євромайдані хвилиною мовчання.

   22 листопада для старшокласників проведено виховний захід «Героям АТО присвячується». Цього дня до нас завітали небайдужі до долі нашої неньки України люди: учасник антитерористичної операції на сході Олефіренко А.М., працівники Полтавської районної бібліотеки для дітей Панченко І.І., Кондак С.М., керівник пошукового загону «Пам'ять» Порохня В.Ф. та ковалівські волонтери Шостак Л.Т. і Сакало О.І., які не осталися осторонь, а весь цей час разом із ковалівською громадою допомагають усім необхідним, щоб хоч якось полегшити життя на передовій нашим воїнам. У ході спілкування хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіальної дошки вшанували пам'ять і нашого випускника Михайла Шаблі, який трагічно загинув на сході у 2015 році. Душевна атмосфера панувала під час зустрічі, тремтячими від хвилювання голосами говорили виступаючі, а в очах дітей ясніла віра у щасливе, мирне майбуття для кожного українця.

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 330 | Додав