Довгоочікувана подія

Коли весна травневим ранком

Бентежить в жилах юну кров

На свято закладу врочисте

Усі збираємося знов…

   24 травня 2019 року у нашому закладі пролунав довгоочікуваний останній дзвінок. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

   Цього дня останній дзвінок пролунав для 33 випускників ліцею: самостійних, наполегливих, творчих, щирих, розумних... Вони усі – активні учасники шкільного життя, переможці малої академії наук, переможці третього етапу всеукраїнських предметних олімпіад, переможці обласних та районних інтелектуальних конкурсів та змагань. Серед них голова учнівського самоврядування, спортсмени, чудові актори, комп’ютерні генії і просто чудові хлопці та красуні-дівчата.

   Зі словами вітання до присутніх звернувся директор закладу Валерій Іванович Шульга, який підвів підсумки навчального року, вручивши похвальні листи відмінникам, а також вручив грамоти та премії обласної ради учням-переможцям всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН і вчителям, що їх підготували.

   Незмінною традицією стало вручення грошових премій «Братів Бубликів» за високі досягнення у вивченні української мови та літератури, правознавства та історії України, які були вручені ковалівським сільським головою Бубликом Олександром Васильовичем.

   Гарному настрою сприяла по-літньому тепла погода, усміхнені погляди гостей, учнів, батьків  та учителів, і, звісно ж, виступи художніх колективів.

   Дирекція закладу дякує усім, хто долучився до організації та проведення свята і бажає усім теплого літечка, гарного настрою і хорошого відпочинку.

 

 

 

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 384 | Додав