Доброчинна акція «Підтримай українську армію»

   Головною метою усіх загальношкільних акцій у нашому закладі є всебічний розвиток, самовдосконалення та самореалізація особистості на благо собі, своїй родині, народу України. Неодноразово учні та працівники закладу брали участь в шкільних акціях: «Лист воїну АТО», «Добра справа», «Допоможи воїнам АТО» і т.д.

   Учнями та працівниками закладу неодноразово надавалась волонтерська допомога українській армії, а саме: в’язання маскувальних сіток, збір теплих речей і продуктів харчування, засобів особистої гігієни, ліків, солодощів, оберегів. Було написано сотні листів, віршів, поздоровлень зі святами та намальовано малюнків для поранених солдатів, бійців АТО з проханням повертатися живими.

   З 1 по 20 лютого 2018 року в гімназії була проведена чергова доброчинна акція «Підтримай українську армію», до якої долучилися і наші молодші друзі – учні Ковалівської ЗОШ І ступеня. Велика подяка всім хто долучився до доброї справи.Спільними зусиллями нам вдалося зібрати велику кількість необхідних нашим захисникам речей, продуктів харчування, були закуплені ліки, які, ми сподіваємося, полегшать життя воїнам на передовій.

   21 лютого до закладу завітали волонтери районної ради, які і доставлять усе це нашим воїнам. Учнями та працівниками закладу неодноразово надавалась волонтерська допомога українській армії, а саме: в’язання маскувальних сіток, збір теплих речей і продуктів харчування, засобів особистої гігієни, ліків, солодощів, оберегів. Було написано сотні листів, віршів, поздоровлень зі святами та намальовано малюнків для поранених солдатів, бійців АТО з проханням повертатися живими.

   Велика подяка всім хто долучився до доброї справи.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 301 | Додав