День знань

   Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань. Ліцеїсти з нетерпінням чекали цієї події, а особливо можливості зустрітися з друзями та новачками, які прибули із різних районів і областей України.

   Другого вересня наш заклад відкрив свої двері не лише дітям та їх рідним, а й гостям. Зі словами вітання до учнів звернулися Народний депутат України VІІІ скликання Бублик Ю.В. та Ковалівський сільський голова Бублик О.В. Директор закладу Валерій Іванович Шульга вручив Похвальні листи учням 11-х класів та подяки членам археологічного гуртка, привітав учительський та учнівський колективи із початком нового навчального року.

   ДЕНЬ ЗНАНЬ  ̶ це свято, яке завжди особливо урочисте і хвилююче, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Тож бажаємо усім учням вдалих перших уроків, успіхів, вливайтесь у нашу шкільну родину і гідно несіть звання ліцеїста.

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 320 | Додав