День знань

   Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати День знань — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.

   Цього вересневого дня наш заклад відкрив свої двері не лише дітям та їх рідним. Зі словами вітання до нас прибуло багато гостей. Серед них Ковалівський сільський голова Олександр Васильович Бублик, виконуюча обов’язки директора Методичного сервісного центру з обслуговування закладів освіти Полтавського району Світлана Іванівна Сідокур, голова Ради закладу Березній Вікторія Миколаївна, настоятель  Святопокровського храму села Ковалівка отець Володимир.

   Всі вони привітали першокласників та учнів ліцею із важливим днем у їхньому житті, побажали натхнення, здоров'я та миру.

  Привітав з початком нового навчального року ліцеїстів та їх батьків директор закладу Валерій Іванович Шульга. З його рук свої похвальні листи отримали нинішні одинадцятикласники. Переможці обласних творчих конкурсів теж отримали свої нагороди. А учасники польової археологічної школи «BARBARICUM» (учні 9-10-х класів), що діяла цього року на землях щедрої Шишаччини, здобули іменні сертифікати.

   Усім, хто в цей день приєднався до нашої великої шкільної родини здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями та батьками, зустріти добрих та надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

 

Категорія: Життя ліцею | Переглядів: 389 | Додав